Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Niskie ryzko Rainbow Tours, Trakcja przed korektą!

W dzisiejszym odcinku zapraszamy do zwrócenia uwagę na kolejne spółki. Po solidnej czwartkowej sesji na GPW pojawiło się wiele sygnałów. Wybraliśmy dla Państwa z nich te, które wydają się najbardziej interesujące. Spółkami dnia zostały:  Rainbow Tours oraz Trakcja. Przypominamy, iż z powodu urlopu kolejny odcinek Analizy Technicznej Live odbędzie się 17 sierpnia, do tego czasu odcinki ATrakcyjnych spółek w formie pisemnej będą publikowane również podczas pierwszej sesji tygodnia.


 

Sygnał pozytywny:

 

 2. Rainbow Tours

             Poziom docelowy: 26,97 zł

             Stop loss: 19,98 zł

             Potencjalny zysk: 26%

             Ryzyko: 1,6%

             Zysk/ryzyko:  16:1

 

 

 

Akcje spółki Rainbow Tours znajdują się w trendzie wzrostowym. Obecna sytuacja pozwala na bardzo wąskie ustawienie zlecenia zabezpieczającego przy możliwym ponadprzeciętnym potencjale wzrostowym. Sytuacja ta spowodowana jest tym, iż wysoce prawdopodobnie zakończyła się korekta wyższego rzędu. W jej dołku pojawił się spektakularny młot na wyróżniającym się wolumenie. Następnie rynek po kilku sesjach wzrostów powrócił w obszary tej znaczącej świecy, lecz przy niższych wolumenach, co oznaczać może, iż na tych poziomach nie ma już podaży i walor jest gotowy do wzrostów. Potwierdza to fakt opuszczenia konsolidacji w dniu wczorajszym, w której papiery znajdywały się od kilku sesji. Początkowy potencjał wzrostowy to okolice 27 zł, stop loss może zostać ustawiony na poziomie 19,98 zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Niskie ryzko Rainbow Tours, Trakcja przed korektą!