Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Witamy w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek, w którym prezentujemy skrót odcinków z całego tygodnia. W bieżącym tygodniu mogliśmy być świadkami wielu potencjalnych, atrakcyjnych sygnałów kupna. Nie zabrakło oczywiście również prawdopodobnych sygnałów sprzedaży.

 

 

Zapraszamy jednocześnie do poniedziałkowej analizy live!


 

Analiza techniczna live odbędzie się w poniedziałek 13.07 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Wtorek, 07.07.2015

Podczas wtorkowej sesji pisaliśmy o dużym prawdopodobieństwie zakończenia w najbliższym czasie korekty na indeksie WIG20. Spółkami dnia stały się Mostostal Zabrze oraz Comp, które wykazywały dwucyfrowy potencjał wzrostowy.

 

Środa, 08.07.2015

W środę analizowaliśmy wykresy spółek KGHM, Getin Noble Bank oraz Milkiland. Ciekawie zapowiada się przyszłość jednej z największych spółek na naszej giełdzie, gdyż ponownie jej kurs sprowadzony został w niskie, atrakcyjne obszary cenowe.

 

Czwartek, 09.07.2015

Podczas czwartkowej sesji naszą uwagę przykuł PKO BP, na którego wykresie ostatnia fala korekcyjna zatrzymała się przy istotnym poziomie geometrycznym. Kolejny sygnał na przedostatniej sesji bieżącego tygodnia pojawił sie na Apator, który aktualnie formuje falę 3 wyższego rzędu.

 

Piątek, 10.07.2015

Ostatni odcinek w tym tygodniu przyniósł trzy mocne potencjalne sygnały kupna. Każda ze spółek wykazywała ponad 20% potencjał wzrostowy. Bohaterami piątkowego odcinka stały się spółki: PGE, Bank Handlowy oraz Lena.


 

Wszystkie sygnały techniczne na wykresach notowanych na GPW spółek mogą Państwo śledzić

na bieżąco wyłącznie w serwisie : 

 

 

 


 

 

Zachęcamy Państwa jeszcze raz do udziału w poniedziałkowej analizie live oraz do śledzenia od wtorku do piątku codziennych sygnałów kupna i sprzedaży wyszukiwanych przez zespół ATrakcyjne Spółki

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", są tylko i wyłącznie subiektywną opinią autora i nie są rekomendacją w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd SII oraz autor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego opracowania.

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

22.11.2017, Newsroom

CD Projekt poniżej oczekiwań w III kw. – tego nie grali od dwóch lat

22.11.2017, Newsroom

CD Projekt poniżej oczekiwań w III kw. – tego nie grali od dwóch lat

CD Projekt nie rozpieszcza inwestorów w ostatnich dniach. Najpierw mocna przecena po doniesieniach o problemach z Cyberpunkiem 2077, a teraz wyniki finansowe słabsze od oczekiwań.

Zobacz więcej

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia