Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Witamy w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek, w którym prezentujemy skrót odcinków z całego tygodnia. W bieżącym tygodniu mogliśmy być świadkami wielu potencjalnych, atrakcyjnych sygnałów kupna. Nie zabrakło oczywiście również prawdopodobnych sygnałów sprzedaży.

 

 

Zapraszamy jednocześnie do poniedziałkowej analizy live!


 

Analiza techniczna live odbędzie się w poniedziałek 13.07 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Wtorek, 07.07.2015

Podczas wtorkowej sesji pisaliśmy o dużym prawdopodobieństwie zakończenia w najbliższym czasie korekty na indeksie WIG20. Spółkami dnia stały się Mostostal Zabrze oraz Comp, które wykazywały dwucyfrowy potencjał wzrostowy.

 

Środa, 08.07.2015

W środę analizowaliśmy wykresy spółek KGHM, Getin Noble Bank oraz Milkiland. Ciekawie zapowiada się przyszłość jednej z największych spółek na naszej giełdzie, gdyż ponownie jej kurs sprowadzony został w niskie, atrakcyjne obszary cenowe.

 

Czwartek, 09.07.2015

Podczas czwartkowej sesji naszą uwagę przykuł PKO BP, na którego wykresie ostatnia fala korekcyjna zatrzymała się przy istotnym poziomie geometrycznym. Kolejny sygnał na przedostatniej sesji bieżącego tygodnia pojawił sie na Apator, który aktualnie formuje falę 3 wyższego rzędu.

 

Piątek, 10.07.2015

Ostatni odcinek w tym tygodniu przyniósł trzy mocne potencjalne sygnały kupna. Każda ze spółek wykazywała ponad 20% potencjał wzrostowy. Bohaterami piątkowego odcinka stały się spółki: PGE, Bank Handlowy oraz Lena.


 

Wszystkie sygnały techniczne na wykresach notowanych na GPW spółek mogą Państwo śledzić

na bieżąco wyłącznie w serwisie : 

 

 

 


 

 

Zachęcamy Państwa jeszcze raz do udziału w poniedziałkowej analizie live oraz do śledzenia od wtorku do piątku codziennych sygnałów kupna i sprzedaży wyszukiwanych przez zespół ATrakcyjne Spółki

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", są tylko i wyłącznie subiektywną opinią autora i nie są rekomendacją w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd SII oraz autor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego opracowania.

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

20.06.2018, Newsroom

Mocna reakcja rynku na opublikowane sprawozdanie LiveChatu

20.06.2018, Newsroom

Mocna reakcja rynku na opublikowane sprawozdanie LiveChatu

Grupa LiveChat Software opublikowała raport za rok obrotowy zakończony 31 marca 2018 roku. W środę od rana kurs akcji spółki wyraźnie rośnie.

Zobacz więcej

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie