Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

KGHM oraz Getin Noble poszukują dna, plusem dnia Milkiland!

Kolejna sesja na GPW przynosi nam kolejne potencjalne sygnały wysyłane przez wykresy spółek. Na pierwszym planie jest z pewnością KGHM, który osiągnął najniższe poziomy od stycznia bieżącego roku. O wiele bardziej istotny poziom wsparcia przebił niestety w tym tygodniu Getin Noble Bank. "Zieloną lokomotywą" w dzisiejszym odcinku został jedynie Milkiland.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w poniedziałek 13.07 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Milkiland

             Poziom docelowy: 2,00 zł

             Stop loss: 1,41 zł

             Potencjalny zysk: 27%

             Ryzyko: 10%

             Zysk/ryzyko:  2,7:1

 

 

W ujęciu długoterminowym akcje spółki Milkiland znajdują się w trendzie spadkowym. Na powyższym wykresie widać jednak, iż poziom 1,40 zł jest istotnym wsparciem dla kursu akcji. W ostatnich dniach kurs akcji naruszył to wsparcie, jednak jeszcze podczas tej samej sesji powrócił w górne obszary świecy rysując formację młota. Jest to bardzo ryzykowane miejsce do zawiązywania transakcji jednak potencjał wzrostowy jest ponadprzeciętny, gdyż w przypadku ruchu wzrostowego mogą być to okolice nawet 2,80 zł czy 3,00 zł. Początkowo uwagę trzeba zwrócić na poziom 2,00 zł, a zlecenie stop loss można ustawić na poziomie 1,41 zł.

 

Milkiland odnotował 34,86 mln euro skonsolidowanej straty netto w I kw. 2015 r. wobec 24,46 mln euro straty rok wcześniej - podała spółka w raporcie.

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

KGHM oraz Getin Noble poszukują dna, plusem dnia Milkiland!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie