Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Nowjalis (CCC): do 2017 roku otworzymy około 500 nowych sklepów

© MoustacheGirl - Fotolia.com

„Kraje niemieckojęzyczne są dla nas bardzo perspektywiczne. Uważamy, że jesteśmy skazani tam na sukces ze względu na specyfikę tamtejszego konsumenta oraz ofertę spółki” – mówił w specjalnym wywiadzie dla Inwestorzy.tv podczas konferencji WallStreet w Karpaczu Wiceprezes zarządu CCC S.A., Piotr Nowjalis.

 

inwestorzy.tv

 

 

Na obecny moment działalność spółki w krajach niemieckojęzycznych nie osiągnęła jeszcze progu rentowności. W Austrii spółka planuje osiągnąć tak zwany break even point w 2015 roku, a w Niemczech w 2016 roku. Wiceprezes Nowjalis mówił także o dalszych planach rozwoju spółki, które są ukierunkowane na Europę Środkową i Wschodnią.

 

W związku z rozmiarami prowadzonej ekspansji zagranicznej spółka zidentyfikowała nowy obszar ryzyka uważany przez zarząd za największe zagrożenie przed CCC w najbliższych latach. Mowa tu o zapewnieniu odpowiednich mocy produkcyjnych, które będą w stanie zaspokoić tak duży i gwałtowny popyt.

 

Wiceprezes Nowjalis w wywiadzie dla kanału Inwestorzy.tv odniósł się także do historii CCC i zmian w prowadzonej działalności na przestrzeni lat oraz jak wpłynęły one na dzisiejszy kierunek rozwoju spółki.

Zobacz również:

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

Analitycy Domu Analiz SII wydali dla akcji CDRL rekomendację "kupuj" z 12-miesięczną ceną docelową ustaloną na poziomie 42,62 zł. W momencie wydania rekomendacji giełdowy kurs tych walorów wynosił 32 zł, co oznacza potencjał wzrostu równy 33,2%.

Zobacz więcej

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

W IV kw. 2017 roku spółce PlayWay udało się utrzymać momentum wynikowe z III kw. W relacji kwartał do kwartału zyski okazały się nieco mniejsze, jednak już w porównaniu do IV kw. 2016 roku widać znaczną poprawę.

Zobacz więcej

Nowjalis (CCC): do 2017 roku otworzymy około 500 nowych sklepów
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie