Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

PKN zapowiada korektę, Kania rusza na północ, kluczowe poziomy Grajewa!

Przedostatnia sesja w tym tygodniu w godzinach porannych przynosi delikatne wzrosty indeksu WIG20. Mimo tego spółka wchodząca w jego skład (PKN) wysyła sygnały zapowiadające ruch korekcyjny. W dzisiejszym odcinku przyjrzeliśmy się również spółce Grajewo, która znajduje się w historycznie bardzo istotnym obszarze oraz spółce Kania, która wykazuje dwucyfrowy potencjał wzrostowy.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w poniedziałek 06.07 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Kania

             Poziom docelowy: 3,27 zł 

             Stop loss: 2,82 zł

             Potencjalny zysk: 12%

             Ryzyko: 3,7%

             Zysk/ryzyko:  3,2:1

 

 

Akcje spółki Zakłady Mięsne Henryk Kania w ujęciu długoterminowym znajdują się w trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie dziennym możemy dostrzec, iż  w obecnym momencie rynek znajduje się w dołku fali 4, która przyjęła postać korekty prostej ABC. W ostatnich dniach pojawiły się dwie pozytywne formacje świecowe - młot oraz objęcie hossy, dodając do tych sygnałów geometrię 50% całego impulsu można spodziewać się wzrostów przynajmniej w okolice 3,30 zł. W celu utrzymania stosunku zysku do ryzyka (3:1) zlecenie stop loss może zostać ustawione na poziomie 2,82 zł. Innym miejscem jest poziom 2,71 zł, który w ujęciu długoterminowym wydaje się być bardziej respektowany przez rynek.

 

Pod koniec maja br. akcjonariusze Zakładów Mięsnych Henryk Kania zdecydowali o niewypłacaniu dywidendy z zysku za 2014 r. Spółka  odnotowała 31,77 mln zł jednostkowego zysku netto w 2014 r. wobec 15,30 mln zł zysku rok wcześniej.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

PKN zapowiada korektę, Kania rusza na północ, kluczowe poziomy Grajewa!