Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Wysyp pozytywnych formacji, Eurocash, GPW i Newag z szansą na wzrosty!

Z początkiem tygodnia mogliśmy spodziewać się spadków na naszej giełdzie za sprawą Grecji. Często takie spektakularne zdarzenia stają się atrakcyjną okazją inwestycyjną. Dlatego właśnie  odnaleźliśmy dla Państwa trzy spółki, które po początkowych wczorajszych spadkach szybko zabrały się do odrabiania strat. Są nimi: Eurocash, GPW i Newag.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w poniedziałek 06.07 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Eurocash

             Poziom docelowy: 40,93 zł 

             Stop loss: 35,26 zł

             Potencjalny zysk: 12%

             Ryzyko: 3,7%

             Zysk/ryzyko:  3,2:1

 

 

W ujęciu długoterminowym akcje spółki Eurocash znajdują się w trendzie wzrostowym. Powyższy wykres ukazuje, iż obecnie rynek znajduje się w dołku wewnętrznej fali 2 w fali 3 wyższego rzędu. Dołek został wyznaczony idealnie przy geometrii 50% wewnętrznej fali 1 rysując formację młota. Możliwe wzrosty, to przynajmniej poziomy fali 1 wyższego rzędu - 40,93 zł, gdzie znajduje się kolejny potencjalny sygnał kupna. Zlecenie zabezpieczające może zostać ustawione pod geometrią, czyli na poziomie 35,26 zł.

 

Na początku czerwca spółka zajmująca się dystrybucją podpisała nową umowę  ze spółką Sfinks Polska, która obowiązuje od dnia 1 czerwca 2015 przez okres 5 lat, z możliwością jej przedłużenia na wniosek Sfinks na kolejne 3 lata. Szacunkowa wartość obrotu wyniesie 272 mln PLN w okresie 5 lat

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

Wysyp pozytywnych formacji, Eurocash, GPW i Newag z szansą na wzrosty!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie