Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kurs na maklera i doradcę inwestycyjnego - zniżka dla członków SII

Serwis Edukacyjny Rynku Kapitałowego Maklers.pl, zaprasza na kursy na Maklera Papierów Wartościowych i Doradcę Inwestycyjnego.

 

Firma Maklers.pl, specjalizuje się w prowadzeniu kursów zawodowych z zakresu rynku kapitałowego (Doradca Inwestycyjny, Makler Papierów Wartościowych) od ponad 4 lat. W tym czasie pomogła wyszkolić 21 Doradców Inwestycyjnych i 262 Maklerów Papierów Wartościowych. Niebawem kolejne osoby z naszą pomocą zdobędą jedną z tych licencji.

Doradca inwestycyjny

Kursy i materiały Maklers w procesie przygotowań do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, charakteryzują się świetną jakością i renomą. Zawierają najbardziej kompleksowe i rozbudowane materiały edukacyjne w Polsce.

Oferta Maklers DI:

 • Kurs "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl (96 godzin stacjonarnych + 3.500 stron + konsultacje + wsparcie w procesie odwołań)
 • Kurs online "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl (80 godzin online + 3.500 stron + konsultacje + wsparcie w procesie odwołań)
 • Kurs wideo "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl (80 godzin wideo + 3.500 stron + konsultacje + wsparcie w procesie odwołań)
 • Superpakiet DI-1 Maklers.pl (3.500 stron + wsparcie w procesie odwołań)
 • Superpakiet DI-2+3 Maklers.pl (2.000 stron + wsparcie w procesie odwołań)
 • Baza wiedzy DI


Więcej informacji: www.maklers.pl/di

 

Najbliższe szkolenia

 

Makler papierów wartościowych

Kursy i materiały Maklers w procesie przygotowań do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych, charakteryzują się świetną jakością i renomą. Zawierają najbardziej kompleksowe i rozbudowane materiały edukacyjne w Polsce.

Oferta Maklers MPW:

 • Kurs maklerski Maklers.pl
 • Kurs maklerski online Maklers.pl
 • Kurs maklerski wideo Maklers.pl
 • Superpakiet MPW Maklers.pl
 • Testy online www.maklers.arslege.pl
 • Baza wiedzy MPW


Więcej informacji: www.maklers.pl/mpw

 

Najbliższe szkolenia

 

 

Zniżka dla członków SII

Członkom SII przysługuje zniżka 10% na wszystkie produkty oferowane przez Makleprs.pl. Dodatkowo członkowie SII mogą liczyć na zniżkę 5% liczoną od cen promocyjnych. W celu uzyskania zniżki, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie maklers.pl lub przesłać e-mail na adres kontakt@maklers.pl z informacją, którym produktem jest się zainteresowanym, imieniem, nazwiskiem oraz numerem członkowskim SII.

 

Więcej o zniżkach dla członków SII można dowiedzieć się tutaj.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Kurs na maklera i doradcę inwestycyjnego - zniżka dla członków SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie