Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

V Europejski Kongres Finansowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w V Europejskim Kongresie Finansowym, który odbędzie się w Sopocie w dniach 22 – 24 czerwca 2015. Tegoroczny Kongres Patronatem Honorowym objął Donald Tusk - Przewodniczący Rady Europejskiej, a tematem wiodącym jest „Integracja europejska wobec kryzysu bezpieczeństwa”.

 

V Europejski Kongres Finansowy odbywa się w szczególnym dla Europy czasie, gdy po ponad dwudziestu latach geopolityka „wróciła” do gospodarki. W czasie, w którym działania podejmowane w poszczególnych krajach i w całej Unii okażą się praktycznym sprawdzianem solidarności i integracji europejskiej wobec kryzysu bezpieczeństwa. Czy wypracowane i sprawdzone przez lata mechanizmy i procedury, a także stabilność, innowacyjność i solidarność w Unii Europejskiej wystarczą wobec ryzyk drugiej dekady XXI wieku? Z tych powodów debata inaugurująca Kongres dotyczyć będzie naprawy strefy euro oraz nadziei i wyzwań związanych z Unią Rynków Kapitałowych i Unią Energetyczną.

 

Podczas sesji plenarnej otwierającej Kongres wystąpienie pt.  „Hazard moralny na rynkach finansowych” wygłosi Pan Marek Belka, Prezes Narodowego Banku Polskiego.

 

Szczególnej uwadze polecamy również debaty:

  • Jakich oddziałów bankowych potrzebują dzisiaj klienci? Kierunki ewolucji sieci oddziałów bankowych w świetle zmieniających się oczekiwań klientów
  • Perspektywy rozwoju rynku kredytów hipotecznych
  • Cyfrowi konsumenci, ich preferencje i trendy – wyzwania, wpływ na sektor usług finansowych
  • Długoterminowe oszczędności czy wzrost konsumpcji na czym oprzeć rozwój gospodarczy?
  • Likwidacja BTE to wzrost kosztów dla klientów banków i obywateli

 

22 czerwca zapraszamy na wieczór kongresowy współorganizowany przez miasto Sopot na terenie Sopockiego Hipodromu – nowoczesnego obiektu jeździeckiego, którego tradycja sięga lat siedemdziesiątych XIX wieku.

 

Kongres zakończą: ogłoszenie Rekomendacji oraz debata oksfordzka „Bez imigracji Europa zginie”.
W Europejskim Kongresie Finansowym co roku uczestniczy ponad 1000 przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, biznesu, świata akademickiego, mediów oraz polityków.

 

Koszt uczestnictwa w V Europejskim Kongresie Finansowym wynosi 3500 zł plus 23% VAT.
Członkom Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przysługuje 25% rabat.
W formularzu rejestracyjnym w części „status uczestnika” prosimy wybrać opcję: „organizacje współpracujące” i wpisać hasło sii.

 

Więcej informacji na stronie Kongresu

 


Kontakt w sprawie rejestracji:

Monika Hommel
tel. 58/ 524 49 42
e-mail: monika.hommel@gab.com.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

V Europejski Kongres Finansowy
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie