Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Duon i Kruk, czyli spółki z potencjałem!

Po ostatnich spadkowych sesjach na polskiej giełdzie przyszedł czas na odreagowanie. O godzinie 12.00 indeks WIG20 zyskuje już ponad 1,5%. Warto w takim momencie rozejrzeć się za sygnałami kupna. W dzisiejszym odcinku przygotowaliśmy dla Państwa analizę dwóch spółek, których potencjał wzrostowy wynosi około 10%.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w poniedziałek 15.06 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

1. Duon

             Poziom docelowy: 3 zł

             Stop loss: 2,59 zł

             Potencjalny zysk: 11%

             Ryzyko: 3,7%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Akcje spółki Duon znajdują się w trendzie wzrostowym od początku 2015 roku. Na powyższym wykresie zaznaczone zostały średnioterminowe fale impulsu. Obecnie zakończyła się fala 4, będąca korektą pędzącą ABC, i rozpoczyna się fala 5. Wartym odnotowania jest formacja młota w dołku fali 4, która powstała na ponadprzeciętnym wolumenie potwierdzając zakończenie fali C w korekcie. Z projekcji fal 1 i 3 wynika, iż potencjał wzrostowy fali 5 to minimum okolice 3 zł. Zlecenie stop loss może zostać ustawione na poziomie 2,59 zł, lub w dołku fali 4, czyli 2, 49 zł.

 

W ostatnim czasie Grupa Duon wyemitowała obligacje o łącznej wartości nominalnej 30 mln zł. Spółka podała, że rozważa dokonanie emisji drugiej serii obligacji w 2016 r. lub w pierwszej połowie 2017 r. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wpływy z emisji obligacji Grupy Duon zostaną przeznaczone przede wszystkim na finansowanie rozwoju w segmencie obrotu, w szczególności na rozbudowę portfela klientów oraz pokrycie rosnącego zapotrzebowania na kapitał obrotowy, wynikającego ze wzrostu sprzedaży do klientów końcowych, kupujących od spółki energię elektryczną i gaz na zasadach TPA.

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Duon i Kruk, czyli spółki z potencjałem!