Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Potencjalny sygnał na ponad 30% zysku, Bogdanka poszukuje dna!

Mimo kolejnej spadkowej sesji na GPW odnaleźliśmy dla Państwa kolejną spółkę, która wykazuje potencjał wzrostowy na ponad 30%. Jest nią IndygoTech. Obok nich w dzisiejszym odcinku pojawi się analiza Bogdanki, która spada w coraz niższe poziomy cenowe.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w poniedziałek 15.06 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

1. IndygoTech

             Poziom docelowy: 1,59 zł

             Stop loss: 0,95 zł

             Potencjalny zysk: 33%

             Ryzyko: 7%

             Zysk/ryzyko: 4,7:1

 

 

Notowania spółki IndygoTech znajdują się od sierpnia 2013 roku w trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie możemy dostrzec zaznaczone przez nas numery fal. Dwójka w dołku oznacza długoterminową falę 2, natomiast kolejne fale 1 i 2 są falami średnioterminowymi tworzącymi długoterminową falę 3. Obecnie prawdopodobne jest, iż średnioterminowa fala 2 się zakończyła, a rozpoczyna się formowanie fali 3. Zmotywowane jest to tym, iż w dołku fali 2 pojawił się młot, a następnie spektakularna świeca, która swoim korpusem przykryła poprzednią świecę tworząc formację na kształt objęcia hossy. Dodając do tego sygnału ponadprzeciętny wolumen i geometrię 61,8% fali 1, pojawia się na wykresie silny i prawdopodobny sygnał kupna. Potencjał wzrostowy średnioterminowej fali 3 to 1,59 zł. Zlecenie zabezpieczające może zostać ustawione na poziomie 0,95 zł.

 

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Potencjalny sygnał na ponad 30% zysku, Bogdanka poszukuje dna!