Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Monnari, Zetkama i Mabion z dużym apetytem na wzrosty!

Główny indeks naszych zachodnich sąsiadów wzrasta już o prawie 1%, gdy na naszej giełdzie wszystkie indeksy znajdują się pod kreską. Mogłoby się wydawać, że kilkudniowy okres spadków nie jest dobrym momentem na inwestycje. Nic bardziej mylnego, są spółki, które wysyłają bardzo klarowne sygnały mogące stać się okazją inwestycyjną na najbliższe miesiące. W dzisiejszym odcinku prezentujemy spółki: Monnari, Zetkama i Mabion.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w poniedziałek 08.06 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

1. Monnari

             Poziom docelowy: 16,20 zł

             Stop loss: 13,34 zł

             Potencjalny zysk: 16%

             Ryzyko: 5%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Akcje spółki Monnari znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie dziennym narysowana została pełna struktura impulsu wzrostowego, czyli pięć fal wzrostowych i trzy fale korekcyjne. Zakończenie fali C jest prawdopodobne poprzez pojawienie się większych wolumenów podczas jej tworzenia, oraz formacji młota w dołku. Obecnie możliwe jest, iż impuls wzrostowy dotrze do najwyższych poziomów od kilku lat, czyli okolic 16,20 zł. Przebicie tego obszaru cenowego będzie kolejnym potencjalnym sygnałem kupna. W celu zachowanie stosunku zysku do ryzyka na poziomie 3:1 zlecenie stop loss powinno zostać ustawione przy poziomie 13,34 zł, istnieje również możliwość umieszczenia bardziej odległego stop lossa- 12,55 zł.

 

Akcjonariusze Monnari Trade zdecydowali o niewypłacaniu dywidendy z zysku osiągniętego w 2014 roku. Cały zysk netto w kwocie 32,19 mln zł zostanie przeznaczony na kapitał zapasowy.

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Monnari, Zetkama i Mabion z dużym apetytem na wzrosty!