Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dwucyfrowy potencjał na Work Service i Integer.pl, Astarta wysyła ostrzeżenie!

Ostatnie sesje na naszej giełdzie nie rozpieszczają, gdyż zarówno na indeksie WIG, jak i WIG20 zauważalne są spadki. Mimo wszystko odnaleźliśmy dla Państwa spółki o ponadprzeciętnym potencjale wzrostowym - Work Service i Integer.pl. Ponadto w dzisiejszym odcinku prezentujemy sygnał ostrzegawczy wysyłany przez spółkę Astarta Holding.

 


 

Analiza techniczna live odbędzie się w poniedziałek 08.06 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

1. Work Service 

             Poziom docelowy: 20 zł

             Stop loss: 15,73 zł

             Potencjalny zysk: 21%

             Ryzyko: 4,6%

             Zysk/ryzyko: 4,6:1

 

 

Notowania spółki Work Service znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie dziennym możemy zobaczyć, iż po pięciu falach impulsu wzrostowego rysowała się korekta pędząca ABC. W dołku fali C widoczne są zwiększone wolumeny, a prawdopodobieństwo zakończenia korekty zwiększa formacja młota utworzona na największym wolumenie od miesiąca. Pierwszym sygnałem sprzedaży będzie poziom 22 zł, którego przebicie zwiększy potencjalny zasięg wzrostowy waloru. Zlecenie stop loss może zostać ustawione pod formacją młota, czyli na poziomie 15,73 zł.

 

Z uchwał WZA wynika, iż 22 czerwca br.  akcjonariusze Work Service zdecydują o przeznaczeniu kwoty 10,41 mln zł na wypłatę dywidendy. Work Service S.A. jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments.

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Dwucyfrowy potencjał na Work Service i Integer.pl, Astarta wysyła ostrzeżenie!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie