Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Vistula, MCI i Robyg wysyłają potencjalne sygnały kupna!

Po kilku dniach spadków ostatnia sesja przynosi dozę optymizmu na polskiej giełdzie, gdyż indeks WIG wzrósł o 0,55%. W dniu dzisiejszym przygotowaliśmy dla Państwa analizę trzech spółek, które wysyłają potencjalne sygnały kupna.  Są nimi: Vistula, Robyg i MCI. 

Jednocześnie chcemy Państwa poinformować, iż w związku z Konferencją WallStreet 19 jutrzejszy odcinek analizy na żywo odbędzie się w poniedziałek (1.06). Zapisy poniżej, serdecznie zapraszamy!

 


 

Analiza techniczna live odbędzie się w 01.06 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

1. Vistula

             Poziom docelowy: 2,50 zł

             Stop loss: 2,03 zł

             Potencjalny zysk: 16,8%

             Ryzyko: 5,1%

             Zysk/ryzyko: 3,3:1

 

Notowania akcji spółki Vistula znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie możemy dostrzec, iż narysowane zostały trzy fale wzrostowe. Obecnie formowana jest fala 4, która przyjęła formę korekty prostej ABC. W dołku korekty pojawiła się formacja młota, która może zapowiadać zakończenie ruchu spadkowego. Możliwym jest, iż ten ruch może zostać przedłużony w okolice wyznaczonych wyżej geometrii i projekcji, czyli w okolice 2,05 zł. Dlatego właśnie zlecenie stop loss może zostać ustawione na poziomie 2,03 zł. Potencjał wzrostowy ruchu to okolice 2,50 zł, lecz pierwszy silny opór pojawić się może przy poziomie 2,40 zł.

 

Z opublikowanego niedawno raportu przez spółkę wynika, iż Vistula Group odnotowała 1,99 mln zł skonsolidowanej straty netto  w I kw. 2015 r. wobec 2,47 mln zł straty rok wcześniej.

 

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Vistula, MCI i Robyg wysyłają potencjalne sygnały kupna!