Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Gino Rossi, Farmacol i Polnord spółkami dnia!

W dzisiejszym odcinku przygotowaliśmy dla Państwa aż trzy potencjalne sygnały kupna. Wszystkie wykazują potencjał wzrostowy w okolicach 20% zysku. Tymi spółkami są: Gino Rossi, Farmacol i Polnord.

 

Jednocześnie chcemy Państwa poinformować, iż w związku z Konferencją WallStreet 19 analiza techniczna na żywo zamiast piątku odbędzie się w poniedziałek (1.06). Zapisy poniżej, serdecznie zapraszamy!

 


 

Analiza techniczna live odbędzie się w 01.06 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

1. Gino Rossi

             Poziom docelowy: 3,87 zł

             Stop loss: 2,94 zł

             Potencjalny zysk: 22,8%

             Ryzyko: 6,6%

             Zysk/ryzyko: 3,45:1

 

 

Akcje spółki Gino Rossi znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie możemy dostrzec narysowaną falę korekcyjną, która przyjęła postać korekty prostej ABC. Fakt zakończenia korekty potwierdzają zwiększone wolumeny, oraz formacja objęcia hossy w dołku fali C.  Pozytywnym zjawiskiem jest również malejący wolumen przy spadkach podczas formowania ostatniej fali korekty. Potencjalny zasięg ruchu to okolice poziomu 3,87 zł, który stanowi silny historyczny opór, przebicie tego poziomu będzie kolejnym prawdopodobnym sygnałem kupna. Zlecenie stop loss można ustawić pod formacją objęcia hossy, czyli na poziomie 2,94 zł.

 

Z projektów uchwał przygotowanych na WZA, które zaplanowane jest na 17 czerwca wynika, iż akcjonariusze Gino Rossi zdecydują o niewypłacaniu dywidendy z zysku za 2014 r. Zysk netto spółki za rok obrotowy 2014 w kwocie 5,82 mln zł ma zostać przeznaczony na pokrycie strat z lat ubiegłych.

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

Zgodnie z opublikowanymi szacunkami wyników grupa osiągnęła w 2017 roku 8,9 mln zł zysku netto. Po przeliczeniu, zysk netto w samym IV kw. wyniósł 5,1 mln zł wobec 2,7 mln zł przed rokiem.

Zobacz więcej

Gino Rossi, Farmacol i Polnord spółkami dnia!