Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bycze nastroje na TVN, przenikanie na Rafako, czerwień na Kopex!

W dniu dzisiejszym prezentujemy Państwu analizę trzech spółek. Dwóch o potencjale wzrostowym: TVN i Rafako, oraz Kopex, który osuwa się w coraz to niższe poziomy cenowe. Przypominamy jednocześnie o analizie live, która odbędzie się już w ten piątek. Zapisy poniżej!


 

Analiza techniczna live odbędzie się w 22.05 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

1. TVN

             Poziom docelowy: 21,26 zł

             Stop loss: 18,07 zł

             Potencjalny zysk: 16%

             Ryzyko: 1%

             Zysk/ryzyko: 16:1

 

 

Notowania spółki TVN znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie możemy zobaczyć, iż po pięciu falach wzrostowych i korekcie ABC rozpoczął się kolejny impuls. W dniu wczorajszym nastapiło wybicie szczytu fali 1, co staje się potencjalnym sygnałem kupna. Z projekcji fal 1 i 5 poprzedniego ruchu wynika, iż możliwy zasięg obecnego ruchu to okolice poziomu 21,26 zł. Zlecenie stop loss można ustawić pod szczytem fali 1, czyli na poziomie 18,07 zł.

 

Z opublikowanych wyników przez TVN wynika, iż zysk netto w I kw. 2015 roku wyniósł 79,5 mln zł. Konsensus PAP zakładał zysk na poziomie 117 mln zł. Na wynik duży wpływ miały koszty zmiany kontroli nad TVN, które wyniosły 48,1 mln zł.

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Bycze nastroje na TVN, przenikanie na Rafako, czerwień na Kopex!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie