Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Czat inwestorski: Grupa Kapitałowa EGB Investments - wyniki finansowe i kontynuacja programu emisji obligacji

 

Czat Inwestorski

Temat czata:

Grupa Kapitałowa EGB Investments -

wyniki finansowe i kontynuacja programu emisji obligacji

20 maja

godzina 11:00

EGB Investments

 

Na pytania inwestorów odpowie:

 

dr Krzysztof Matela, Prezes Zarządu EGB Investments S.A.dr Krzysztof Matela, Prezes Zarządu EGB Investments S.A.

Założyciel i Prezes Zarządu EGB Investments S.A. – jednej największych firm windykacyjnych w Polsce oraz Prezes Zarządu EGB Finanse sp. z o.o – spółki będącej liderem w zakresie bieżącego finansowania działalności mikro i małych przedsiębiorstw. Jest współzałożycielem Polskiego Związku Windykacji, w którym w latach 2003 - 2010 pełnił funkcję Prezesa Zarządu, a od 2010 roku pełni funkcję Przewodniczącego Rady PZW. Wiceprezes Zarządu Business Centre Club oraz Kanclerz Loży Bydgoskiej BCC. 

 

Informacje o Grupie Kapitałowej EGB Investments:

 

EGB Investments S.A. zajmuje się obsługą konsumenckich i korporacyjnych wierzytelności masowych. Dwa wiodące kierunki jej działalności to kupno i windykacja na własny rachunek portfeli przeterminowanych wierzytelności wobec konsumentów z sektora finansowego (bankowego i ubezpieczeniowego) i teleinformatycznego oraz świadczenie usług windykacji na zlecenie. Spółka obsługuje wierzytelności zlecane jej bezpośrednio przez klientów z sektora finansowego oraz zarządza wierzytelnościami należącymi do funduszy sekurytyzacyjnych.

 

EGB Investments S.A. (jako spółka dominująca) tworzy wraz z dwoma spółkami zależnymi, tj. EGB Finanse sp. z o.o. i EGB Nieruchomości sp. z o.o., Grupę Kapitałową EGB Investments.

 

EGB Finanse sp. z o.o. nabywa niewymagalne należności o wysokiej wartości od podmiotów poszukujących alternatywnych metod finansowania oraz obsługuje przedsiębiorców z sektora MMP poprzez System Transakcyjny www.EGBFinanse.pl, który pozwala klientom na sprzedaż niewymagalnych należności wynikających z faktur.

 

EGB Nieruchomości sp. z o.o. prowadzi przede wszystkim obsługę wierzytelności zabezpieczonych hipotecznie, w tym także sekurytyzowanych. Jednocześnie nabywa nieruchomości w toku egzekucji komorniczych i działań windykacyjnych, zajmuje się obrotem tymi nieruchomościami, ich zagospodarowaniem i komercjalizacją.

 


W tym miejscu wkrótce pojawi się

zapis czatu inwestorskiego


 

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

Czat inwestorski: Grupa Kapitałowa EGB Investments - wyniki finansowe i kontynuacja programu emisji obligacji
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie