Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

CFD bez tajemnic - szczegóły projektu ]

Projekt „CFD bez tajemnic” jest unikalnym wydarzeniem edukacyjnym, skupiającym się na poszerzeniu wiedzy z zakresu inwestowania w kontrakty różnic kursowych, popularnie zwanych kontraktami CFD. Projekt zakłada przeprowadzenie sześciu szkoleń. Celem każdego szkolenia jest omówienie i przekazanie praktycznej wiedzy o inwestowaniu w instrumenty CFD, np. akcje spółek notowanych na giełdzie amerykańskiej, niemieckiej i polskiej.

 

Szkolenia zostaną przeprowadzone przez ekspertów Investment University – komórki edukacyjnej Domu Maklerskiego TMS Brokers, oraz przez ekspertów Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Każdy uczestnik szkolenia, oprócz zaawansowanej i praktycznej wiedzy, otrzyma materiały edukacyjne po zakończeniu szkolenia.

 

CFD bez tajemnic

 

Kontrakty CFD są coraz popularniejszą metodą lokowania kapitału. Pozwalają na inwestowanie w szeroką gamę instrumentów wykorzystując te same schematy, techniki i strategie, jakie znamy z tradycyjnych rynków akcyjnych i walutowych. Oferują także wiele przewag w stosunku do swoich tradycyjnych odpowiedników. Projekt „CFD bez tajemnic” ma za zadanie pokazać wszystkie możliwości, jakie oferują te kontrakty oraz przedstawić aspekty techniczne i prawne wiążące się z tymi instrumentami.

 

Szkolenia kierowane są do wszystkich osób, które chcą zdobyć lub pogłębić wiedzę dotyczącą inwestowania. Uczestnicy otrzymają kompleksową porcję wiedzy, dzięki której będą w pełni gotowi do inwestowania na wszystkich możliwych rynkach, na których funkcjonują kontrakty CFD. 

Szczegóły szkoleń online

Oferta CFD bez tajemnic

 

Projekt "CFD bez tajemnic" będzie się składał z cyklu sześciu szkoleń. Dwa pierwsze szkolenia będą darmowe, dostępne dla wszystkich. Udział w pozostałych czterech szkoleniach będzie płatny w wysokości 200 zł za cały cykl. Na koniec zostanie przeprowadzone podsumowujące szkolenie, zakończone egzaminem oraz wręczeniem certyfikatów. 

 

  • Obecni członkowie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych są uprawnieni do 50% zniżki na udział w cyklu szkoleń. Cena dla członków SII to 100 zł. Każdy obecny członek SII, który w okresie trwania projektu "CFD bez tajemnic" założy rachunek inwestycyjny w TMS Brokers otrzyma bezpłatny dostęp do pełnego cyklu szkoleń, wybrany cykl szkoleniowy premium Investment University, a także do wyboru książkę Ala Brooksa "Price Action" lub Van Tharp'a "Trader doskonały".
  • Nowi członkowie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, którzy przystąpili do SII po 12 maja 2015 roku, są uprawnieni do 50% zniżki na udział w cyklu szkoleń. Cena dla nowych czlonków SII to 100 zł. Ponadto nowi członkowie SII w prezencie otrzymają książkę Ala Brooksa "Price Action" lub Van Tharp'a "Trader doskonały".
  • Każda osoba, która w okresie trwania projektu "CFD bez tajemnic" otworzy rachunek inwestycyjny w TMS Brokers otrzyma bezpłatny dostęp do pełnego cyklu szkoleń, w pełni opłacone przez TMS Brokers roczne podstawowe członkostwo w SII, a także wybrany cykl szkoleniowy premium Investment University.
  • Podczas dwóch pierwszych darmowych szkoleń Investment University zorganizuje konkurs dla uczestników z zakresu inwestowania w kontrakty CFD, w którym nagrodami będą bezpłatny dostęp do pełnego cyklu szkoleń, roczne podstawowe członkostwo w SII opłacone przez TMS Brokers, a także do wyboru książka Ala Brooksa "Price Action" lub Van Tharp'a "Trader doskonały".

 

Pierwsze szkolenie odbędzie się 16 czerwca we wtorek. Każde kolejne będzie się odbywać co dwa tygodnie. Z harmonogramem szkoleń można zapoznać się tutaj.

 

Investment University (wcześniej znany, jako Forex University) jest jednym z prekursorów edukacji na polskim rynku walutowym. IU powstał po to, by przygotować inwestorów do profesjonalnego handlu na rynkach finansowych. Chcemy promować ekspercką wiedzę oraz minimalizować ryzyko niepotrzebnych strat, wynikających z braku doświadczenia. Eksperci Investment University uczą jak skutecznie inwestować, nie tylko na rynkach walutowych ale także kontraktach CFD, indeksach i surowcach.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Logo SII