Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

CFD bez tajemnic - szczegóły projektu

Projekt „CFD bez tajemnic” jest unikalnym wydarzeniem edukacyjnym, skupiającym się na poszerzeniu wiedzy z zakresu inwestowania w kontrakty różnic kursowych, popularnie zwanych kontraktami CFD. Projekt zakłada przeprowadzenie sześciu szkoleń. Celem każdego szkolenia jest omówienie i przekazanie praktycznej wiedzy o inwestowaniu w instrumenty CFD, np. akcje spółek notowanych na giełdzie amerykańskiej, niemieckiej i polskiej.

 

Szkolenia zostaną przeprowadzone przez ekspertów Investment University – komórki edukacyjnej Domu Maklerskiego TMS Brokers, oraz przez ekspertów Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Każdy uczestnik szkolenia, oprócz zaawansowanej i praktycznej wiedzy, otrzyma materiały edukacyjne po zakończeniu szkolenia.

 

CFD bez tajemnic

 

Kontrakty CFD są coraz popularniejszą metodą lokowania kapitału. Pozwalają na inwestowanie w szeroką gamę instrumentów wykorzystując te same schematy, techniki i strategie, jakie znamy z tradycyjnych rynków akcyjnych i walutowych. Oferują także wiele przewag w stosunku do swoich tradycyjnych odpowiedników. Projekt „CFD bez tajemnic” ma za zadanie pokazać wszystkie możliwości, jakie oferują te kontrakty oraz przedstawić aspekty techniczne i prawne wiążące się z tymi instrumentami.

 

Szkolenia kierowane są do wszystkich osób, które chcą zdobyć lub pogłębić wiedzę dotyczącą inwestowania. Uczestnicy otrzymają kompleksową porcję wiedzy, dzięki której będą w pełni gotowi do inwestowania na wszystkich możliwych rynkach, na których funkcjonują kontrakty CFD. 

Szczegóły szkoleń online

Oferta CFD bez tajemnic

 

Projekt "CFD bez tajemnic" będzie się składał z cyklu sześciu szkoleń. Dwa pierwsze szkolenia będą darmowe, dostępne dla wszystkich. Udział w pozostałych czterech szkoleniach będzie płatny w wysokości 200 zł za cały cykl. Na koniec zostanie przeprowadzone podsumowujące szkolenie, zakończone egzaminem oraz wręczeniem certyfikatów. 

 

  • Obecni członkowie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych są uprawnieni do 50% zniżki na udział w cyklu szkoleń. Cena dla członków SII to 100 zł. Każdy obecny członek SII, który w okresie trwania projektu "CFD bez tajemnic" założy rachunek inwestycyjny w TMS Brokers otrzyma bezpłatny dostęp do pełnego cyklu szkoleń, wybrany cykl szkoleniowy premium Investment University, a także do wyboru książkę Ala Brooksa "Price Action" lub Van Tharp'a "Trader doskonały".
  • Nowi członkowie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, którzy przystąpili do SII po 12 maja 2015 roku, są uprawnieni do 50% zniżki na udział w cyklu szkoleń. Cena dla nowych czlonków SII to 100 zł. Ponadto nowi członkowie SII w prezencie otrzymają książkę Ala Brooksa "Price Action" lub Van Tharp'a "Trader doskonały".
  • Każda osoba, która w okresie trwania projektu "CFD bez tajemnic" otworzy rachunek inwestycyjny w TMS Brokers otrzyma bezpłatny dostęp do pełnego cyklu szkoleń, w pełni opłacone przez TMS Brokers roczne podstawowe członkostwo w SII, a także wybrany cykl szkoleniowy premium Investment University.
  • Podczas dwóch pierwszych darmowych szkoleń Investment University zorganizuje konkurs dla uczestników z zakresu inwestowania w kontrakty CFD, w którym nagrodami będą bezpłatny dostęp do pełnego cyklu szkoleń, roczne podstawowe członkostwo w SII opłacone przez TMS Brokers, a także do wyboru książka Ala Brooksa "Price Action" lub Van Tharp'a "Trader doskonały".

 

Pierwsze szkolenie odbędzie się 16 czerwca we wtorek. Każde kolejne będzie się odbywać co dwa tygodnie. Z harmonogramem szkoleń można zapoznać się tutaj.

 

Investment University (wcześniej znany, jako Forex University) jest jednym z prekursorów edukacji na polskim rynku walutowym. IU powstał po to, by przygotować inwestorów do profesjonalnego handlu na rynkach finansowych. Chcemy promować ekspercką wiedzę oraz minimalizować ryzyko niepotrzebnych strat, wynikających z braku doświadczenia. Eksperci Investment University uczą jak skutecznie inwestować, nie tylko na rynkach walutowych ale także kontraktach CFD, indeksach i surowcach.

Zobacz również:

11.06.2018, Aktualności

Amibroker praktycznie – szkolenie on-line Pawła Szczepanika i 200 zł zniżki dla członków SII

11.06.2018, Aktualności

Amibroker praktycznie – szkolenie on-line Pawła Szczepanika i 200 zł zniżki dla członków SII

Tylko do piątku, 15 czerwca 2018 r. trwać będą zapisy na szkolenie on-line Amibroker Praktycznie, autorstwa Pawła Szczepanika.

Zobacz więcej

14.06.2018, Newsroom

Sprawdź, jak radzą sobie tegoroczni debiutanci na GPW

14.06.2018, Newsroom

Sprawdź, jak radzą sobie tegoroczni debiutanci na GPW

W czasie niespełna 6 miesięcy tego roku na rynku głównym warszawskiej giełdy zadebiutowały tylko cztery spółki.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie