Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Młot na Instal Kraków, wybicie na Zamet, spadający Colian!

W dzisiejszym odcinku ATrakcyjnych spółek prezentujemy Państwu dwa potencjalne sygnały kupna i jeden sprzedaży. Pozytywnie zapowiada się sytuacja spółek Instal Kraków i Zamet, a negatywnie Colian. Chcielibyśmy również Państwa poinformować, iż po dwutygodniowej przerwie powraca piątkowa Analiza Live, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy!


 

Analiza techniczna live odbędzie się w 15.05 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

            1. Instal Kraków

             Poziom docelowy: 17 zł

             Stop loss: 13,50 zł

             Potencjalny zysk: 20%

             Zysk/ryzyko: 5:1

 

Notowania spółki dnia 14 kwietnia br. wyznaczyły dołek, po którym kurs akcji zaczął wzrastać. Możliwe, iż mamy do czynienia z odwróceniem trendu, gdyż wolumenu towarzyszące powstającym świecom w dołku były bardzo duże. Na pewność w tej kwestii trzeba będzie jeszcze poczekać, lecz wczoraj wykres wysłał nam sygnał do kolejnych wzrostów. Pojawiła się formacja młota, której kurs spadł gwałtownie w dół naruszając geometrię 50% fali 1, aby zamknąć się w górnej części świecy w pobliżu geometrii 38,2%. Dodając do tych faktów zwiększony wolumen można wyciągnąć wniosek, iż w tym właśnie momencie zakończyła się korekcyjna fala 2 i rozpoczyna się fala 3. Zasięg całej struktury pięciofalowej to prawdopodobnie obszary 17 zł. Zlecenie stop loss można ustawić pod geometrią 50%, czyli poziomie 13,61, bądź pod dołkiem fali 2- 13,50 zł.

 

Z projektów uchwał przygotowanych na WZA, które odbędzie się 16 maja wynika, iż spółka nie przewiduje wypłaty dywidendy za 2014 rok ze względu na duże zaangażowanie w projekty energetyczne i dalszy rozwój działalności deweloperskiej.

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

W 2017 roku Orbis poprawił wyniki finansowe oraz wskaźniki operacyjne. Przychód na 1 dostępny pokój, tak zwany wskaźnik RevPAR, wyniósł 184,8 zł i był o 9,2% wyższy niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Młot na Instal Kraków, wybicie na Zamet, spadający Colian!