Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zapis szkolenia online z Birgerem Schafermeierem - znaczenie ceny otwarcia rynków dla porannych transakcji

Szkolenia online

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu z jednym z najlepszych traderów w Europie - Birgerem Schäfermeierem. Podczas szkolenia pokaże on jedno ze swoich zagrań. Zaprezentuje również przykłady ostatnich dokonanych transakcji. Na wszystkich uczestników szkolenia czeka niespodzianka.

 

Zapis szkolenia online

Znaczenie ceny otwarcia rynków dla porannych transakcji

 

 

Na szkoleniu Birger omówi:

 

  • Ceny otwarcia - jak interpretować siłę/słabość rynków,
  • Znaczenie czasu w pierwszych godzinach handlu,
  • Zakres ceny otwarcia - strategie porannych spekulacji,
  • Poranne wyłamania z zakresów - prosta spekulacja,
  • Statystyki dla porannych transakcji,
  • Wykorzystanie praktyczne - analiza ostatnich zagrań.

 

Birger Schäfermeier będzie także gościem tegorocznej edycji konferencji WallStreet, w trakcie której poprowadzi całodniowy Live Trading w przeddzień konferencji w czwartek.

 

WS19

 

 

Birger SchafermeierBirger Schäfermeier należy do światowej czołówki inwestorów. Nie tylko uczy jak zarabiać na rynkach finansowych ale prezentuje  swoje umiejętności na konferencjach w całej Europie przed publicznością liczącą od kilkaset do kilku tysięcy uczestników.  Podczas Live Trading Events, które organizuje w Paryżu, Budapeszcie , Frankfurcie , Düsseldorfie i Mülheim zawiera transakcje na rachunku o wartości 1 mln euro. W 2011 roku podczas jednego z takich wydarzeń zarobił 50.000 euro ryzykując w pojedynczej transakcji zaledwie 600 euro. 

 

To nie tylko wybitny trader ale również świetny nauczyciel, który chętnie dzieli się swoją wiedzą. Używa bardzo prostych, logicznych i zrozumiałych technik inwestycyjnych. Swoją karierę rozpoczął mając zaledwie 14 lat. Obecnie posiada 24-letnie doświadczenie w inwestowaniu na rynkach finansowych. Lata praktyki pozwoliły mu wypracować własne techniki inwestycyjne w oparciu o logikę zachowania się rynków.  Jest typowym daytraderem, wykonuje od 3 do 8 transakcji dziennie co pozwala w pełni utrzymywać się z tradingu. Prowadzi Live Trading Room gdzie inni mogą obserwować jego transakcje. W 2007 roku otrzymał nagrodę od niemieckich przedsiębiorców za swoje ponadprzeciętne zyski. 

 

Poniżej znajduje się zapis szkolenia dostępny wyłącznie dla członków SII lub po opłaceniu 100 punktów SII.

 

 

 

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 100 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

11.01.2018, Aktualności

Winter Capital Market Games 2018 – 9-11 marca w Czarnej Górze!

11.01.2018, Aktualności

Winter Capital Market Games 2018 – 9-11 marca w Czarnej Górze!

IV edycja Zimowych Igrzysk Rynku Kapitałowego odbędzie się w dniach 9-11 marca 2018 r. na terenie jednej z najnowocześniejszych stacji narciarskich w Czarnej Górze w Kotlinie Kłodzkiej.

Zobacz więcej

16.01.2018, Ze spółek

Trwają zapisy w wezwaniu na akcje Robyg. Co inwestor powinien zrobić, by się zapisać?

16.01.2018, Ze spółek

Trwają zapisy w wezwaniu na akcje Robyg. Co inwestor powinien zrobić, by się zapisać?

W dniu 1 grudnia 2017 r. Bricks Acquisitions Limited, podmiot pośrednio należący do Goldman Sachs Group, ogłosił wezwanie na wszystkie akcje Robyg SA („Robyg”), jednego z czołowych deweloperów mieszkaniowych w Polsce.

Zobacz więcej

Zapis szkolenia online z Birgerem Schafermeierem - znaczenie ceny otwarcia rynków dla porannych transakcji