Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Energa po zmianach w zarządzie, ZE PAK z aspiracjami, korekta na Stalprofil!

Ostatnie kilka słabszych sesji na naszej giełdzie widoczne jest w zachowaniu indeksu WIG20. Mimo to przygotowaliśmy dla Państwa analizę trzech spółek, których sytuacja techniczna jest godna uwagi. Tymi spółkami są ZE PAK, Stalprofil i Energa.


 

Sygnały pozytywne:

 

            1. ZE PAK

             Poziom docelowy: w średnim terminie 28,00 zł 

             Stop loss: 23,68 zł

             Potencjalny zysk: 15 %

             Zysk/ryzyko: 6:1

 

Źródło: stooq.pl

 

Notowania spółki ZE PAK wyznaczyły dołek dnia 25 marca bieżącego roku, od którego narysowały się cztery fale wzrostowe. W dołku fali 4 pojawiła się formacja młota, która może zwiastować rozpoczęcie rysowania fali 5. Przy obecnej dynamice wzrostów fala 5 powinna zakończyć się w okolicach 26 zł, lecz istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, iż ruch ten się wydłuży do ważnych historycznie miejsc, czyli poziomów 28 zł. Obecnie zlecenie stop loss można ustawić pod formacją młota, czyli na poziomie 23,68 zł.

 

Przedstawiciel spółki Katarzyna Maszkat poinformowała, że sprzedaż energii elektrycznej (produkcja własna plus odsprzedaż energii zakupionej na rynku) wzrosła w minionym roku o 3,2% w stosunku do 2013 roku i ukształtowała się na poziomie 13,5 TWh. Osiągane w minionym roku ceny sprzedaży energii elektrycznej były niższe o 8,1% w stosunku do poziomu cen osiąganych w 2013 roku.

 

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Energa po zmianach w zarządzie, ZE PAK z aspiracjami, korekta na Stalprofil!