Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Rozstrzygnięcie na Radpol, dwa sygnały na spółkach z WIG20!

Początek tygodnia na GPW pokazuje relatywną siłę naszego indeksu WIG20 w stosunku do indeksu DAX. Kurs warszawskiego indeksu już wzrasta o prawie 1%, w momencie gdy indeks największych niemieckich akcji spada o niecałe 0,2%. W takim wypadku sygnałów kupna można doszukiwać się wśród największych spółek na naszej giełdzie. W dzisiejszym odcinku analiza PZU, Radpol i Energa.


 

Sygnały pozytywne:

 

            1. PZU SA

             Poziom docelowy: w długim terminie 665,5 zł 

             Stop loss: 463 zł

             Potencjalny zysk: 38%

             Zysk/ryzyko: 10:1

 

 

Akcje Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie możemy dostrzec, iż w ostatnim czasie narysowana została korekta ABC po pięciofalowym ruchu wzrostowym, który długoterminowo traktujemy jako falę 1. Obecnie rysowana jest długoterminowa fala 3. Z projekcji fali 1 wynika, iż fala 3 może osiągnąć poziomy 665,5 zł w długim terminie. Zlecenie stop loss można ustawić pod formacją młota, która powstała w piątek na ogromnym wolumenie.

 

Sytuacji technicznej spółki również sprzyjają jej cele średnio i długoterminowe. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w piątkowym artykule z naszego "Newsroom-u".

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Rozstrzygnięcie na Radpol, dwa sygnały na spółkach z WIG20!