Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Negacja na JSW, "fałszywy" Pekao, "korekcyjna" Calatrava!

W dzisiejszej analizie prezentujemy Państwu trzy sygnały sprzedaży. Wśród nich znajduje się spółka, o której cały czas jest głośno - JSW, czy jeden z większych banków w Polsce Pekao SA.

 


 

Analiza techniczna live odbędzie się w 24.04 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały negatywne:

 

            1. Jastrzębska Spółka Węglowa

 

 

Akcje JSW znajdują się w długoterminowym trendzie spadkowym. Od początku roku wydawało się, że trend ten może zostać odwrócony, lecz w dniu dzisiejszym mamy negację tego ruchu i utwierdzenie w przekonaniu, że była to tylko korekta. Kurs akcji osuwa się na kolejne minima przy małych wolumenach. Wszystko wskazuje na to, iż inwestorzy krótkoterminowi zamknęli swoje pozycje przy szczycie narysowanej wcześniej korekty. Obecnie akcje spółki nie cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów, a jest ono niezbędne do odwrócenia tak silnego trendu spadkowego.

 

W dniu dzisiejszym rada nadzorcza spółki kontynuuje procedurę wyboru nowego prezesa, po tym jak Jarosław Zagórowski złożył w połowie lutego pismo w sprawie rezygnacji z tej funkcji.

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

20.02.2018, Felietony

Polski rynek obligacji korporacyjnych potrzebuje dużych i znanych brandów

20.02.2018, Felietony

Polski rynek obligacji korporacyjnych potrzebuje dużych i znanych brandów

Inwestycje w obligacje nie powinny stanowić alternatywy dla akcji. Ci inwestorzy, którzy już są obecni na GPW, są wystarczająco doświadczeni, żeby poradzić sobie z prawidłowym wyborem spółek dywidendowych. A ci, którzy spekulują na akcjach lub na kontraktach terminowych już w ogóle nie są grupą docelową dla rynku obligacyjnego. Obligacje powinny być przede wszystkim pokazywane jako realna alternatywa do trzymania pieniędzy w banku na lokacie terminowej lub wręcz na rachunku ROR.

Zobacz więcej

Negacja na JSW, "fałszywy" Pekao, "korekcyjna" Calatrava!