Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Powiew optymizmu na Arctic i PKO BP, przebity ATM!

Koniec tygodnia przynosi nam bardzo ciekawe sygnały techniczne. Arctic wykazuje potencjał wzrostowy na aż 33 %, a PKO BP na 20 %! Z kolei spółka ATM traci grunt pod nogami i osuwa się w coraz to niższe poziomy cenowe przy bardzo małym wolumenie. 


 

 

 Sygnały pozytywne:

 

  1.  Arctic

            Poziom docelowy: 5,10 zł

            Stop loss: 3,40 zł

            Potencjalny zysk: 33 % 

            Stosunek zysk/ryzyko: 4,3:1

 

 

Notowania spółki Arctic od połowy stycznia znajdują się w trendzie wzrostowym. Możemy dostrzec na powyższym wykresie, iż obecnie rysowana jest długoterminowa fala 4. Z racji pojawienia się dużych wolumenów i formacji świecowych w dołkach można stwierdzić, że rozpoczęte zostało rysowanie fali 5. Potencjał wzrostowy fali to minimum poziom 5,10 zł, gdzie znajduje się szczyt długoterminowej fali 3. Zlecenie stop loss można ustawić w dołku fali 4, czyli na poziomie 3,40 zł.

 

Z ostatnich doniesień ze spółki należy wspomnieć o wypowiedzi prezesa W. Luebberta, który oznajmił, że celem Arctic Paper jest wzrost wolumenu sprzedaży papieru w 2015 roku, poprzez zwiększenie sprzedaży na rynkach pozaeuropejskich rozliczających się w USD.

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Powiew optymizmu na Arctic i PKO BP, przebity ATM!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie