Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Ogromny potencjał Milkiland i LSI! Czy Sobieski rozpocznie korektę?

Po wczorajszych trzech sygnałach sprzedaży nadszedł czas na zaprezentowanie Państwu bardzo atrakcyjnych potencjalnych sygnałów kupna. Milkiland i LSI wykazują olbrzymi potencjał wzrostowy, gdy w tym samym momencie akcje spółki Sobieski mogą rozpocząć korektę.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w 16.04 o 14:00!

Na żywo omówimy zgłaszane spółki. Chcesz być pewny, że przeanalizujemy Twoje spółki? Wpisz je w komentarzu.

 

Weź udział

 


 

 Sygnały pozytywne:

 

  1.  Milkiland

            Poziom docelowy: 3,80 zł

            Stop loss: 2,40 zł

            Potencjalny zysk: 46 % 

            Stosunek zysk/ryzyko: 6,3:1

 

 

Notowania spółki Milkiland od połowy stycznia znajdują się w trendzie wzrostowym. Sytuacja na wykresie pod względem falowym jest bardzo klarowna. Możemy dostrzec fale 1 i 2, z czego fala 1 składa się z pięciu fal wewnętrznych, a druga (korekcyjna) z trzech tworząc korektę prostą. Po ostatnich kilku sesjach konsolidacji kurs akcji wybił się mocno w górę, co może sygnalizować rozpoczęcie fali 3 wyższego rzędu. Zasięg fali 3 to minimum 3,8 zł. Zlecenie stop loss powinno być ustanowione poniżej świecy wybijającej, czyli 2,40 zł, bądź w dołku fali 2- 2,14 zł.

 

Grupa Milkiland to producent nabiału działający w krajach WNP (Wspólnota Niepodległych Państw) oraz Unii Europejskiej. Spółką holdingową Grupy jest Milkiland N.V. z siedzibą w Holandii, podczas gdy działania w krajach WNP i Unii Europejskiej podejmowane są poprzez spółki zależne na Ukrainie, Rosji oraz Polsce.

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Ogromny potencjał Milkiland i LSI! Czy Sobieski rozpocznie korektę?
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie