Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Ogromna sprzedaż na Agorze, Eurocash rusza z impetem!

Czwartkowa sesja mimo anomalii pogodowych rozpoczęła się na "zielono" - patrząc oczywiście przez pryzmat indeksu WIG20. Przygotowaliśmy dziś analizę dwóch spółek znajdujących się w imuplsie wzrostowym, aczkolwiek ich przyszłość zapowiada się zgoła odmiennie.


 

Świąteczna analiza techniczna live odbędzie się w piątek 03.04 o 14:00!

Na żywo omówimy zgłaszane spółki. Chcesz być pewny, że przeanalizujemy Twoje spółki? Wpisz je w komentarzu.

 

Weź udział

 


 

 Sygnały pozytywne:

 

1. Eurocash

            Poziom docelowy:  42 zł

            Stop loss: 31.47 zł

            Potencjalny zysk: 23 %

            Stosunek zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Notowania akcji spółki Eurocash rozpoczęły rysowanie wzrostowej fali 1 pod koniec września 2014 roku. Następnie narysowała się fala 2 będąca korektą prostą ABC. W marcu kurs akcji zaczął podążać ponownie do góry, aby w chwili obecnej wybić szczyt wewnętrznej fali 1 w długoterminowej fali 3. Pozytywnym zjawiskiem jest również przyrastanie wolumenu na wzrostach i opadanie przy spadkach od początku fali 3. Kolejnym poziomem silnego oporu będzie szczyt węwnętrznej fali B w fali 2 wyższego rzędu, czyli poziomy 39 zł.  Zlecenie stop loss powinno być ustawione na poziomie 31,47 zł, bądź bardzo wąsko pod szczytem węwnętrznej fali 1- 33,18 zł. Potencjał wzrostowy w przeciągu kilku miesięcy to okolice 42 zł, czyli poziomy szczytu długoterminowej fali 1.

 

Dla inwestorów posiadiadających i zainteresowanych kupnem akcji Eurocash na dłuższy termin ważną informacją jest, iż dnia 24 kwietnia akcjonariusze zadecydują o wypłacie 0,79 zł dywidendy na akcję.

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Ogromna sprzedaż na Agorze, Eurocash rusza z impetem!