Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Mocne sygnały kupna na GPW! TVN, CI Games i Zamet

Dzisiejsza sesja przynosi nam bardzo dużo interesujących spółek pod względem technicznym. Przygotowaliśmy dla Państwa, aż trzy spółki wykazujące "bycze" aspiracje. Wsród nich znajduje się przejęty w ostatnim czasie przez Ameryknaów TVN.

 


 

 Analiza techniczna live odbędzie się po świętach w piątek 10.04 o 14:00!

Na żywo omówimy zgłaszane spółki. Chcesz być pewny, że przeanalizujemy Twoje spółki? Wpisz je w komentarzu.

 

Weź uział

 


 

 Sygnały pozytywne:

 

1.  CI Games

            Poziom docelowy:  okolice 12 zł (w średnim terminie)

            Stop loss:  7,17 zł

            Potencjalny zysk: 59 %

            Stosunek zysk/ryzyko: 13:1

 

  

Na walorach CI Games narysowały się dwie długoterminowe fale wzrostowe. Fala 2 będąca korektą prostą ABC zatrzymała się w dniu wczorajszym formacją młota w dołku. Zakończenie fali spadkowej potwierdzają wolumeny, które są najwyższe od początku roku. W obecnej sytuacji prawdopodobnym scenariuszem jest rozpoczęcie rysowania długoterminowej fali 3. W krótkim terminie można rozwarzyć zagranie na domknięcie luki w okolicach 9 zł. W średnim terminie możliwe jest dotarcie fali 3 do szczytu fali 1, czyli poziomów 12 zł. Zlecenie stop loss powinno być ustawione pod dołkiem fali 2- 7,17 zł. Przebicie tego poziomy byłoby kontynuacją rysowania korekty.

 

Z informacji ze spółki trzeba przypomnieć, iż CI Games złożyło spółce Deck13 Interactive GmbH oświadczenie o wypowiedzeniu umowy zawartej w 2011 roku. Przedmiotem umowy z Deck13 była produkcja gry "Lords of the Fallen". Pomimo to spółka informuje, że kontynuuje prace nad grą.

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

Mocne sygnały kupna na GPW! TVN, CI Games i Zamet
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie