Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zielone światło dla Gino Rossi, Abpol traci grunt pod nogami!

Początek  tygodnia przynosi kolejne sygnały kupna i sprzedaży. Po ostatnich spadkach WIG20 od rana rośnie, a nasze zainteresowanie przykuły dwie spółki, Gino Rosii oraz notwany na rynku NewConnect Abpol.


 

 Analiza techniczna live odbędzie się w piątek 03.04 o 14:00!

Na żywo omówimy zgłaszane spółki. Chcesz być pewny, że przeanalizujemy Twoje spółki? Wpisz je w komentarzu.

 

Weź udział

 


 

 Sygnał pozytywny:

 

1.  Gino Rossi

            Poziom docelowy: okolice 4 zł

            Stop loss: 3,16 zł

            Potencjalny zysk: 23 %

            Stosunek zysk/ryzyko: 8,3:1

 

 

Akcje Gino Rosii znajdowały się od roku w trendzie bocznym. Po ostatnim chwilowym wybiciu walor ten powrócił do strefy konsolidacji wyznaczając młotem na wysokim wolumenie bardzo ważny obszar. Następnie rynek testował poziomy uformowanego młota. W dniu dzisiejszym możemy zobaczyć formację objęcia hossy, która może zapowiadać koniec testów i kolejne zwyżki na Gino Rossi. Potencjał wzrostowy to okolice 4 zł, a zlecenie stop loss powinno być ustawione pod dzisiejszą świecą, czyli poziomie 3,16 zł.

 

Gino Rossi to znany polski producent obuwia, akcesoriów i odzieży, zapowiedział wejście w kategorię produktów "wearables". Są to ubrania i akcesoria  wyposażone w elementy technologii komputerowej. Gino Rossi jako pierwsza firma w Polsce ma zamiar wprowadzić na rynek inteligentne portfele, które będzie można połączyć z telefonem. Główną funkcją innowacji ma być zabezpieczenie przed kradzieżą, bądź zgubieniem.

 

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Zielone światło dla Gino Rossi, Abpol traci grunt pod nogami!