Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

PZU i PGE kończy wzrosty! Pozytywy na Alior!

W dzisiejszym odcinku ATrakcyjnych spółek prezentujemy prawdopodobną przyszłość na walorach Alior Banku, PZU i PGE. Notowania jednej spółki wysyłają sygnał kupna. Który to walor? Odpowiedź znajdą Państwo poniżej.

 


 

 Analiza techniczna live odbędzie się w piątek 27.03 o 14:00!

Na żywo omówimy zgłaszane spółki. Chcesz być pewny, że przeanalizujemy Twoje spółki? Wpisz je w komentarzu.

 

Weź udział

 


 

 Sygnał pozytywny:

1.  Alior Bank

            Poziom docelowy: 90 zł

            Stop loss: 81,48 zł

            Potencjalny zysk: 12,5 %

            Stosunek zysk/ryzyko: 4,6:1

 

źródło: stooq.pl

 

Notowania Alior Banku od października 2014 znajdują się w trendzie wzrostowym.  Na wykresie możemy dostrzec narysowane cztery fale i obecnie mamy do czynienia z formującą się falą 5. Układ ten rysuje się tzw."klinem", gdyż dołek fali 4 nachodzi na szczyt fali 1. W dniu wczorajszym na wykresie pojawiła się formacja hossy, które może zwiastować dalsze wzrosty. Zasięg całej fali 5 to okolice 90 zł. Wąski stop loss może być ustawiony na poziomie 81,48 zł, a bardziej odległy na 77,14 zł.

 

Interesującą widamością z życia spółki jest planowane połączenie z Meritum Bankiem, w związku z którym Alior Bank planuje przeprowadzenie zwolnień grupowych, które potrwają od początku kwietnia do końca grudnia 2015 roku i obejmą do 1000 etatów w obu bankach.

 

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

PZU i PGE kończy wzrosty! Pozytywy na Alior!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie