Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Transmisja online: spotkanie z Zarządem SMT S.A.

 SMT SA

Spotkanie z Zarządem SMT SA
Transmisja on-line:

08.04.2015środa,

godzina 14:00 

Zobacz transmisję na żywo 

 

W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Zarządu SMT SA: 

 

  • Konrad Pankiewicz, Prezes Zarządu
  • Przemysław Soroka, Wiceprezes Zarządu
  • Szymon Pura, Wiceprezes Zarządu
  • Moncef Khanfir, Wiceprezes Zarządu

 

 

SMT SA (dawniej Grupa ADV)

 

W październiku 2007 roku spółka debiutowała na rynku NewConnect, a od kwietnia 2011 roku akcje SMT są notowane na rynku podstawowym GPW w Warszawie.


SMT jest holdingiem firm działających w trzech dynamicznie rozwijających się obszarach: 


• Outsourcing technologiczny (produkcja oprogramowania / outsourcing kompetencji IT)
• Outsourcing procesowy (własne produkty technologiczne)
• Outsourcing sprzedaży (realizowany w kanale on-line)

 

Do najważniejszych spółek grupy kapitałowej należą między innymi:

 

iAlbatros SMT Software Satis Codemedia

 

iAlbatros, spółka założona w 2011 roku wdraża technologię rezerwacji hotelowej dla biznesu w modelu SaaS. iAlbatros oferuje swoim klientom system rezerwacji zapewniający dostęp do bazy ponad 250 tys. hoteli. Zastosowane w nim rozwiązania pozwalają usprawnić proces zarządzania podróżami służbowymi, kontrolować wydatki oraz znacznie ograniczyć koszty związane z organizacją delegacji.

 

SMT Software to producent oprogramowania biznesowego świadczący również usługi outsourcingu specjalistów IT i zespołów programistycznych. Spółka oferuje usługi w modelu managed services, buduje rozwiązania dedykowane oraz wzmacnia zespoły klientów własnymi specjalistami.

 

Satis to nowoczesny system informatyczny wspierający szereg procesów w firmach logistycznych oraz działach transportu firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. System pozwala na znaczne usprawnienie pracy dyspozytorów floty i na realizację oszczędności poprzez planowanie pracy przewozowej. Integracja ze sprzętowym rozwiązaniem do monitoringu floty daje możliwość bieżącej kontroli nad sprawną i punktualną realizacją planów.

 

Codemedia oferuje zintegrowane usługi optymalizacji kampanii reklamowych, specjalizując się w rozwiązaniach wspierających sprzedaż w nowoczesnych mediach. Największy gracz wśród niezależnych agencji mediowych w Polsce.

 

 

Skonsolidowane dane finansowe

Skonsolidowane dane finansowe SMT SA

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Transmisja online: spotkanie z Zarządem SMT S.A.
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie