Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

5 Fund Forum Analizy Online już wkrótce!

© maxoidos - Fotolia.com

Prelekcje ekspertów, prognozy zarządzających, panele dyskusyjne, użyteczne porady i praktyczne pomysły inwestycyjne. To wszystko już w marcu na największej imprezie branży funduszy inwestycyjnych.

 

Jubileuszowa, piąta już edycja Fund Forum organizowanego przez Analizy Online odbędzie się 17 marca 2015 r. w Warszawie. Tworząc agendę staraliśmy się w jak największym stopniu zdefiniować i spełnić potrzeby doradców finansowych oraz osób zajmujących się dystrybucją produktów inwestycyjnych. Wybraliśmy tematy, które będą odpowiedzią na najtrudniejsze pytania zadawane codziennie przez ekspertów związanych z rynkiem funduszy. – powiedział Michał Duniec, prezes zarządu Analizy Online. Jak co roku w gronie prelegentów Fund Forum znajdą się autorytety świata inwestycji – również te międzynarodowe. Zapraszamy.

 

Szczegółowe informacje, w tym program konferencji, dostępne są na stronie www.fundforum.pl

Organizator:

Analizy online

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

5 Fund Forum Analizy Online już wkrótce!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie