Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Giełda zaprasza na kurs dla początkujących inwestorów

© pressmaster - Fotolia.com

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wraz z kilkoma ośrodkami akademickimi w kraju już w marcu i kwietniu zaprasza na kolejną edycję kursu „Podstawy inwestowania na giełdzie” w ramach Szkoły Giełdowej.

 

14-godzinny, weekendowy kurs dla początkujących inwestorów, który odbędzie się w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Toruniu, obejmuje zagadnienia niezbędne w inwestowaniu, takie jak:

 

  • funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy,
  • zasady inwestowania,
  • analiza spółek,
  • sposoby oceny ryzyka,
  • psychologia inwestowania
  • i wiele innych. 

 

Wykłady prowadzą praktycy, specjaliści rynku kapitałowego i wykładowcy wyższych uczelni. Słuchacze otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

 

Więcej informacji i możliwość rejestracji na: www.szkolagieldowa.pl.

Zobacz również:

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

Analitycy Domu Analiz SII wydali dla akcji CDRL rekomendację "kupuj" z 12-miesięczną ceną docelową ustaloną na poziomie 42,62 zł. W momencie wydania rekomendacji giełdowy kurs tych walorów wynosił 32 zł, co oznacza potencjał wzrostu równy 33,2%.

Zobacz więcej

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

W IV kw. 2017 roku spółce PlayWay udało się utrzymać momentum wynikowe z III kw. W relacji kwartał do kwartału zyski okazały się nieco mniejsze, jednak już w porównaniu do IV kw. 2016 roku widać znaczną poprawę.

Zobacz więcej

Giełda zaprasza na kurs dla początkujących inwestorów
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie