Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

NOWOŚĆ w Dziale Analitycznym SII !! ...

Szanowni Państwo,

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i sugestiom postanowiliśmy zmodyfikować dotychczasowy charakter komentarzy technicznych Tomasza Gessnera. Zasadnicza zmiana będzie dotyczyć zarówno zawartości merytorycznej, jak i charakteru czasowego komentarzy. Nowe raporty z rynku zmienią formułę z tygodniowych na codzienne. Teraz każdego dnia, na bieżąco inwestorzy będą mogli uzyskać najświeższe informacje techniczne z rynków azjatyckich, emerging markets, rynków zachodnioeuropejskich, ale również z USA. Nie zabraknie także informacji na temat kluczowych danych makroekonomicznych.

 

Nowe komentarze wzbogacone zostaną o dodatkowe elementy. Raporty uzupełnione zostaną m.in. o analizę sytuacji technicznej walut oraz rynku surowców. Analityk oceni także wpływ sytuacji międzyrynkowej na rodzimy parkiet z punktu widzenia indeksu WIG20, a także wskaże znajdujące się w ciekawych technicznie miejscach spółki z tego indeksu.

 

Nowa formuła komentarzy ma za zadanie zapewnić inwestorom zarówno dostęp do najświeższych, aktualnych danych z rynków finansowych, profesjonalną analizę techniczną kluczowych rynków akcji, surowców oraz walut.

 

Dzięki nowym komentarzom każdy inwestor na bieżąco będzie mógł oceniać perspektywy naszego rynku w odniesieniu do szerokiej oceny sytuacji międzynarodowej i międzyrynkowej !

 

Zachęcamy do czytania Raportów !! więcej...

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie