Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

"Geometria Fibonacciego. Nowe ujęcie" jest już dostępna na rynku

© Kurt Kleemann - Fotolia.com

Od dziś, najnowsza publikacja "Geometria Fibonacciego. Nowe ujęcie" jest już dostępna na rynku. Patronem honorowym tego projektu wydawniczego zostało Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

 

Geometria Fibonacciego

 

Nowa książka, względem tej wydanej w 2006 roku, została znacznie zmodyfikowana i mocno rozbudowana. Była ona pisana od początku i zawiera świeże przykłady z ostatnich kilku lub kilkunastu miesięcy. Motywem przewodnim nadal są układy harmoniczne, aczkolwiek nieco odmiennie Paweł Danielewicz wyznacza poziomy wsparcia i oporu. Ewolucja nastąpiła przede wszystkim w konstruowaniu węzłów cenowych bazujących na technice grupowania zniesień Fibonacciego i opisie formacji ABCD i XABCD. 

 

Cała publikacja charakteryzuje się wyjątkowo praktycznym podejściem. Ponad 300 wykresów pomaga zrozumieć przedstawiony przez Danielewicza system transakcyjny, który wyróżnia się przejrzystymi założeniami i wysoką skutecznością.

 

Zapraszamy do zapoznania się z fragmentami książki oraz spisem treści, które można znaleźć na oficjalnej stronie publikacji oraz w księgarni:

 

www.maklerska.pl

 

www.GeometriaFibonacciego.pl

 

Facebook.com/GeometriaFibonacciego   

 

Regulamin konkursu „wierszyk o SII lub hasło reklamowe”

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

"Geometria Fibonacciego. Nowe ujęcie" jest już dostępna na rynku
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie