Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

EuCO z nowym inwestorem finansowym?

© DURIS Guillaume - Fotolia.com

Europejskie Centrum Odszkodowań to jedna z dwóch największych firm w Polsce (obok Votum) oferująca pomoc poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych w uzyskiwaniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych. Wyróżniającym elementem grupy na tle konkurencji jest posiadanie własnej kancelarii prawnej, dzięki której likwidacja szkody może być kontynuowana na etapie sądowym. Spółka szacuje, że obecnie posiada ok. 25% udziału w krajowym rynku.

 

W komunikacie spółki z dnia 27.11.2014, EuCO podało informację o podpisaniu listu intencyjnego z Cornerstone Partners jako doradcą potencjalnego inwestora finansowego. Podpisanie listu było efektem zakończenia negocjacji dotyczących potencjalnych wspólnych projektów kapitałowych. Niewykluczone również, że inwestor wejdzie do akcjonariatu spółki.

 

„Informacją poufną, która została opóźniona, był fakt rozpoczęcia przez Spółkę i Spexar Ltd. negocjacji z Cornerstone Partners jako doradcą inwestora finansowego dotyczących potencjalnych wspólnych projektów kapitałowych, w tym dotyczących rozwoju działalności odszkodowawczej na drodze sądowej i w zakresie nabywania spraw na własny rachunek i ewentualnej inwestycji inwestora finansowego w akcje Spółki. Zarząd informuje, że wyżej wymienione negocjacje są w toku, a o ich ostatecznym rezultacie poinformuje w osobnym raporcie bieżącym” – poinformowała spółka w komunikacie bieżącym.

 

Źródło: EuCO S.A.

 

Więcej:

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

EuCO z nowym inwestorem finansowym?
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie