Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

10% zniżki na szkolenie Pawła Szczepanika Wstęp do TopTradera dla członków SII + film

© James Thew - Fotolia.com

Już 29 listopada w Warszawie odbędzie się szkolenie Wstęp do TopTradera prowadzone przez Pawła Szczepanika.

 

Kurs Wstęp do TopTradera to solidny fundament dalszego rozwoju. Zawiera elementy i pojęcia, które trzeba poznać, by stać się skutecznym inwestorem na rynku akcji i kontraktów terminowych. Podczas tego kursu omawiamy także konkretne strategie inwestycyjne.

 

Już teraz obejrzyj film, w którym Paweł Szczepanik wyjaśnia istotę szkolenia Wstęp do TopTradera oraz odpowiada na najczęściej zadawane przez inwestorów pytania odnośnie kursu. Z filmu dowiesz się również, skąd się bierze trend.

 

Wstęp do TopTradra to kurs zbudowany w oparciu o 20-letnie doświadczenie prowadzącego, nie zaś przepisany z książek i opracowań. To wiarygodne zagrania poparte analizą on-line w czasie, gdy zagrania się rysowały.

 

To nie kurs analizy technicznej omawiający encyklopedycznie poszczególne techniki,

lecz kurs pokazujący konkretne podejście do inwestowania ze wskazaniem na rynek akcji i indeksów.

 

Zawartość kursu:

  • ponad 400 slajdów w kolorze
  • aktualne wykresy
  • gotowe formuły wskaźników do Amibrokera

 

Organizacja szkolenia:

Kurs Wstęp do TopTradera trwa 1 dzień (sobota) i odbywa się w Warszawie. W cenę kursu wliczone są materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz lunch.

 

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych 10 % zniżki od ceny - prosimy o podanie numeru członkowskiego w SII w formularzu rejestracyjnym lub w treści maila.

Więcej szczegółów pod linkiem.

 

PS Jeśli jeszcze nie czytałeś darmowego ebooka " Labirynt inwestycyjny, czyli jak nie zabrnąć w ślepą ulicę" autorstwa Pawła Szczepanika, to pobierz go już teraz.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

10% zniżki na szkolenie Pawła Szczepanika Wstęp do TopTradera dla członków SII + film
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie