Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Notoria wchodzi na segment odbiorców profesjonalnych. Wywiad z konferencji WallStreet 2014

© kentoh - Fotolia.com

Notoria Serwis zajmuje się sprzedażą narzędzi do analiz giełdowych oraz dostarczaniem danych finansowych i notowań. Klientami spółki są inwestorzy giełdowi, a także portale internetowe, agencje informacyjne oraz wydawnictwa prasowe, które korzystają z danych. Firma ma ponad 20 lat doświadczenia w przetwarzaniu i dostarczaniu danych. Od 2010 roku akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

 

W wywiadzie udzielonym na konferencji WallStreet 18 Prezes Zarządu Notori, Artur Sierant, zwrócił uwagę na trudną sytuację panującą na rynku mediów. Odbija się ona również na dostawcach, co wymusiło na spółce potrzebę znalezienia nowego segmentu działalności. Stąd decyzja o wejściu na nowy obszar odbiorców profesjonalnych, na który składają się biura maklerskie, towarzystwa funduszy inwestycyjnych, czy firmy ubezpieczeniowe. Dla tego typu odbiorców spółka musi sprzedawać dane odpowiednio przetworzone oraz narzędzia.

 

Przedstawiciel spółki odniósł się także do kondycji finansowej firmy. Spółka zaczęła generować dodatni cash flow i nie ma problemu z bieżącym funkcjonowaniem. Prezes spółki przewiduje wypracowanie zysku już w bieżącym roku.

 

Aby dowiedzieć się więcej o działalności spółki, rynku, na którym działa, czy perspektywach przed spółką zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem wideo.

 

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Notoria wchodzi na segment odbiorców profesjonalnych. Wywiad z konferencji WallStreet 2014
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie