Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

INC – zarząd wierzy w branżę budowlaną. Wywiad z konferencji WallStreet 2014

© Tanusha - Fotolia.com

Investments & Consulting (dawniej Inwest Consulting) funkcjonuje  w obszarze inwestycji oraz doradztwa na rynku kapitałowym. Wspiera rozwój małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się w pomocy dynamicznym spółkom działającym w różnych sektorach gospodarki w uzyskaniu, a następnie utrzymaniu przewagi konkurencyjnej oraz w osiągnięciu obranych celów. W 2007 roku spółka otrzymała uprawnienia Autoryzowanego Doradcy NewConnect, a w 2009 roku Autoryzowanego Doradcy Catalyst.

 

W wywiadzie na konferencji WallStreet 18 prezes INC, Paweł Śliwiński, opowiadał o strategii spółki na 2014 rok. Spółka planuje między innymi uzyskać licencję maklerską, aby rozwinąć obszar doradztwa kapitałowego. Przedstawiciel spółki wymienił także najbardziej obiecujące spółki z portfela INC: Pozbud i Marvipol z GPW, oraz Remedis i T2Investment z NewConnect.

 

Wiceprezes Zarządu Sebastian Huczek tłumaczył dlaczego spółka zmieniła nazwę. Między innymi miało to ułatwić komunikację z inwestorami czy kontrahentami. Aby dowiedzieć się więcej o spółce zapraszamy do zapoznania się z materiałami wideo poniżej.

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

INC – zarząd wierzy w branżę budowlaną. Wywiad z konferencji WallStreet 2014
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie