Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

SII weźmie udział w NWZ Yawal S.A.

© Jürgen Priewe - Fotolia.com

Zwołane na 26 września 2014 r. nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy Yawal S.A. po raz kolejny będzie podejmować uchwałę w sprawie wycofania akcji spółki z obrotu na GPW w Warszawie. Wycofanie akcji Spółki budzi sprzeciw zgłaszających się do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych akcjonariuszy mniejszościowych spółki.

 

Zastrzeżenia akcjonariuszy budzi przede wszystkim cena po jakiej akcje Yawal S.A. były nabywane w wezwaniu z 2013 r., szczególności w kontekście ceny jaką za sprzedaż akcji zapłacono największym podmiotom sprzeciwiającym się wycofaniu spółki z obrotu giełdowego, tj. funduszom Pioneer, AGIO RB FIZ. Dalsze zastrzeżenia dotyczą sposobu postępowania podczas procedury wycofywania akcji.

 

Mając powyższe na uwadze, SII postanowiło wziąć udział w najbliższym walnym zgromadzeniu Yawal S.A. Inwestorów, którzy mają taką możliwość zachęcamy do osobistego udziału w obradach. Ci z Państwa którzy z jakichkolwiek względów nie mogą wziąć udziału w obradach, a chcieliby oddać swój głos nad uchwałą w sprawie zniesienia dematerializacji akcji Yawal S.A. oraz wycofana ich z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW w Warszawie, zapraszamy do udzielania SII pełnomocnictwa do reprezentowania podczas obrad walnego zgromadzenia. 

 

Szczegółowe informacje na temat udzielania pełnomocnictw wraz z jego wzorem mogą Państwo znaleźć TUTAJ.

 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

SII weźmie udział w NWZ Yawal S.A.