Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

JSW - kurs dalej spada, nowe minima

© Marijus - Fotolia.com

JSW po zaprezentowaniu wyników za drugi kwartał 2014 r. dalej pozostaje w niełasce inwestorów. Jeszcze w dniu publikacji wyników rynek był podzielony – raz przewagę osiągały byki ciągnąc kurs do góry o 2-3%, by po kilku godzinach do głosu doszły misie ściągając kurs pod kreskę względem otwarcia. Ostatecznie notowania zostały zdominowane przez podaż i w trzecim dniu po publikacji wyników za 2q2014 notowania akcji JSW osiągnęły nowe, historyczne minima. Statystyki prezentują się fatalnie. Od początku tego roku kurs akcji spadł o 35%. Z kolei od początku 2013 r. kurs zniżkował o ok. 60%. Z punktu widzenia analizy technicznej nie widać na razie żadnych bodźców do zmiany trendu i wciąż obowiązuje trend spadkowy. Negatywnie do wyceny akcji podchodzą też analitycy (choć nie wszyscy). W ostatniej rekomendacji rynkowej z 14.08.2014 wydanej dla JSW, specjaliści Espirito Santo obniżyli po raz kolejny cenę docelową z 34,6 zł do 27,2 zł i zalecają „sprzedaj”. 

 

Źródło: Stooq.pl

 

 Więcej:

 

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

21.06.2018, Newsroom

Ropa naftowa tanieje na rynkach przed posiedzeniem OPEC

21.06.2018, Newsroom

Ropa naftowa tanieje na rynkach przed posiedzeniem OPEC

Ceny ropy naftowej na światowych rynkach zaczęły mocno spadać.

Zobacz więcej

JSW - kurs dalej spada, nowe minima
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie