Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Znamy tegorocznych Herosów Rynku Kapitałowego!

fotolia © rangizzz

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych po raz kolejny ogłasza zwycięzców w plebiscycie na „Herosów Rynku Kapitałowego”.

 

Wśród działających na polskim rynku firm wybraliśmy osiem, które naszym zdaniem spełniają najwyższe standardy w komunikacji z inwestorami. Dodatkowo, przedstawiliśmy nazwiska pięciu osób, przyczyniających się do zwiększenia wiedzy na temat rynku kapitałowego w Polsce. Głosowanie trwało do 18 maja 2014 roku. 

 

Plebiscyt został zakończony ogłoszeniem werdyktu podczas Konferencji WallStreet 18, odbywającej się w dniach 6-8 czerwca 2014 r. w Karpaczu.

 

Członkowie i sympatycy SII zagłosowali i wybrali! Licznie oddane głosy pozwoliły wytypować zwycięzców:

 

Herosa Rynku Kapitałowego wśród dziennikarzy otrzymał: 

 

Maciej Samcik, Gazeta Wyborcza

 

Maciej Samcik, Gazeta Wyborcza

Fot: Krzysztof Dubiel

 

Heros Rynku Kapitałowego wśród spółek otrzymała:

 

Grupa-Azoty

 

 

 

Grupa Azoty S.A.

Fot: Krzysztof Dubiel

 

Ponieważ w tym roku rozkład głosów był niezwykle wyrównany, SII postanowiło również uhonorowac spółki, które również zdobyły dużą liczbę głosów członków SII. Z tego tytułu postanowiliśmy przyznać wyróżnienia dla spółek:

 

 

PZU S.A.              Tauron Polska Energia S.A.

 

 

Wyróżnienia - Herosi Rynku Kapitałowego

Fot:: Krzysztof Dubiel

 

Dziękujemy za oddane głosy. Wśród wszystkich głosujących rozlosowaliśmy specjalne upominki. Skontaktujemy się ze zwycięzkimi osobami drogą elektroniczną. 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Znamy tegorocznych Herosów Rynku Kapitałowego!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie