Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zapraszamy na II Edycję Konferencji "W realu z FiboTeam"

© arsdigital - Fotolia.com

Wyobraź sobie systematyczne stopy zwrotu, które pozwalają Ci na realizację Twoich planów inwestycyjnych i życiowych. Wyobraź sobie miejsce, w którym gromadzą się Traderzy, od lat obecni na rynku walutowym, od dawna realizujący cele do jakich również Ty chcesz dążyć. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że inwestorzy skutecznie handlujący na giełdzie walutowej są ludźmi podobnymi do Ciebie? Co ich zatem wyróżnia? Co powoduje, że zarabiają? Doświadczenie...

 

Grafika konferencji

 

 

 

Podczas drugiego otwartego spotkania z cyklu „W Realu z FiboTeam”, Traderzy od lat handlujący na rynku walutowym spotkają się w ramach niecodziennej konfrontacji, prezentując dwa skrajne podejścia do inwestycji oparte jednak na tych samych podstawach technicznych.

 

Konferencja 'W realu z FiboTeam" jest wspaniałą szansą dla wszystkich Traderów, którzy pragną się doskonalić w handlu na rynku Forex. Wiedza, przedstawiona podczas konferencji, często dostępna jest w sieci jedynie podczas płatnych szkoleń. W tym przypadku jedyne co musisz zainwestować to swój czas!

 

Baner

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Zapraszamy na II Edycję Konferencji "W realu z FiboTeam"
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie