Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Wybierasz się na Capital Market Games? Spotkaj się z nami na Tour de Pologne Amatorów

źródło: TAURON Polska Energia S.A.

Już we wrześniu oczy przedstawicieli rynku kapitałowego zwrócą się w stronę polskiej stolicy Tatr, w której odbędą się drugie Igrzyska Rynku Kapitałowego. Sprawdź swoją formę przed Capital Market Games i weź udział w Tour de Pologne Amatorów.

 

Tauron Polska Energia i Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, organizator Capital Market Games, zapraszają do wzięcia udziału w I Mistrzostwach Polski Rynku Kapitałowego w Kolarstwie Szosowym.

 

Tour de Pologne Amatorów

 

Rywalizacja sportowa, tak jak giełda, to pasja, która niesie za sobą wielkie emocje. Już w sierpniu, podczas największej imprezy kolarskiej w Polsce, będzie można wziąć udział w zmaganiach sportowych osób związanych z rynkiem kapitałowym.

 

Tour de Pologne Amatorów to ogólnopolski wyścig kolarski, który zapewnia nie tylko rywalizację pomiędzy zawodnikami, ale również walkę z samym sobą i pokonywanie własnych słabości.

 

  • Weź udział w imprezie i poczuj się jak zawodowy kolarz – tę samą rundę kilka godzin później pokona peleton 71. Tour de Pologne UCI World Tour.
  • Pokonaj malowniczą trasę na dystansie 38 km – po drodze kultowe podjazdy takie jak Ząb czy Gliczarów Górny.
  • Poczuj wyjątkową, kolarską atmosferę.


Biorąc udział w Tour de Pologne Amatorów wspierasz akcję społeczną Fundacji Ewy Błaszczyk Akogo.

 

Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.tourdepologneamatorów.pl.

 

Nie zapomnij zapisać się na II Igrzyska Rynku Kapitałowego - Capital Market Games!

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Wybierasz się na Capital Market Games? Spotkaj się z nami na Tour de Pologne Amatorów
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie