Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Eurotel spotka się z inwestorami indywidualnymi w Warszawie - 24 czerwca, godzina 17:00

Eurotel S.A.

 

Eurotel SA zaprasza inwestorów indywidualnych na spotkanie z panem Tomaszem Basińskim, Wiceprezesem Zarządu spółki. Spotkanie odbędzie się w Regent Warsaw Hotel w Warszawie podczas konferencji TMT z cyklu ING Financial Conference, organizowanej przez ING Securities 24 czerwca 2014.

 

W konferencji będą uczestniczyć spółki z Polski i Turcji reprezentujące sektory IT, telekomunikacji i mediów. Adresatami konferencji są zarządzający polskich funduszy inwestycyjnych i emerytalnych oraz wybranych funduszy zagranicznych. W poprzedniej konferencji  ING Financial Conference w kwietniu br. wzięło udział 55 zarządzających i analityków z 36 firm inwestycyjnych oraz zarządy 15 spółek. 

 

Spotkanie Wiceprezesa Eurotel SA Tomasza Basińskiego z inwestorami indywidualnymi

rozpocznie się o godzinie 17:00, potrwa do 17:45 w pokoju 143 na I piętrze. Zapraszamy.

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Eurotel spotka się z inwestorami indywidualnymi w Warszawie  - 24 czerwca, godzina 17:00
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie