Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Konferencja Instrumenty Pochodne 2014

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zaprasza do udziału w konferencji Instrumenty Pochodne 2014, która odbędzie się w dniu 28 maja 2014 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich inwestorów giełdowych.

Rynek instrumentów pochodnych warszawskiej giełdy jest najdynamiczniej rozwijającym się rynkiem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Instrumenty te notowane są od ponad 16 lat. Oferta GPW w zakresie derywatów sukcesywnie rośnie. Oprócz indeksowych i akcyjnych instrumentów pochodnych w ofercie znalazły się również kontrakty terminowe na kursy walut, jak również na obligacje skarbowe oraz stawki referencyjne WIBOR. Rok 2014 to również bardzo ważny rok w rozwoju derywatów GPW. W czerwcu zakończy się migracja z kontraktów terminowych na WIG20 z mnożnikiem 10 zł na kontrakty z mnożnikiem 20 zł. W grudniu natomiast rozpocznie się kolejna ważna zmiana dla tego instrumentu. Giełda rozpocznie notowanie kontraktów na WIG30. Wiele zmian czeka nas również na rynku opcji. Biorąc pod uwagę zapowiadane nowości zapraszamy Państwa do udziału w konferencji, która będzie miała bardzo praktyczny wymiar dla uczestników.  Zapraszamy na warsztaty o tym jak inwestować w pochodne na GPW, m.in. wykład o day tradingu z wykorzystaniem kontraktów na WIG20 z mnożnikiem 20 zł, prelekcję dot. handlu walutowymi futures na GPW, a także o strategii Iron Condor/Iron Butterfly z wykorzystaniem opcji na WIG20.

Gościem honorowym konferencji będzie Zenon Komar – znany autor, aktywny inwestor giełdowy, doradca i bankier inwestycyjny, który poprowadzi wykład na temat sztuki inwestowania w opcje giełdowe.

Naszymi gośćmi również będą:
Paweł Szczepanik – Szkolenia z Inwestycji Giełdowych
Grzegorz Zalewski – Ekspert, Dom Maklerski BOŚ
Marcin Karasiewicz – Trader, Bank PKO BP
Jagoda Skoniecka – FX Option Trader, mBank
Filip Duszczyk – Dział Rynku Terminowego, GPW
Arkadiusz Semczak – Doradca inwestycyjny, Dom Maklerski, mBanku
Jerzy Dzieża – Akademia Górniczo-Hutnicza
Wojciech Białek – Główny Analityk, CDM Pekao
Sebastian Buczek – Prezes, Quercus TFI
Jarosław Niedzielewski – Dyrektor Zarządzający Funduszami, Investors TFI

Partnerami konferencji są: Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Dom Maklerski PKO Banku Polskiego, Raiffeisen Brokers, Dom Maklerski mBanku oraz Dom Maklerski BOŚ

Udział bezpłatny. Zapraszamy

 

Więcej informacji oraz rejestracja

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Konferencja Instrumenty Pochodne 2014
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie