Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

 

 

                                                      

 

 

Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego to centrum nowoczesnego kształcenia menedżerów, które od 18 lat wspiera rozwój zawodowy kadr kierowniczych różnego szczebla. Utworzone w 1995 roku we współpracy z amerykańskim partnerem - Robert H. Smith School of Business, University of Maryland w USA przy wsparciu finansowym Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego Stanów Zjednoczonych USAID.

 

Swój unikalny polsko-amerykański charakter zawdzięcza prowadzonej nieprzerwanie od 1995 roku współpracy z jedną z najlepszych szkół biznesu w USA - R.H. Smith School of Business, University of Maryland. Dzięki niej PAM Center może się dziś pochwalić między innymi jednym z najdłuższych w kraju doświadczeń w realizacji programu EMBA. Polsko-Amerykański Program Studiów Executive MBA jest realizowany w PAM Center nieprzerwanie od 17 lat; w tym czasie zdobył uznanie kadr kierowniczych różnych szczebli z przedsiębiorstw z terenu całego kraju. W oparciu o te, jak i pozostałe doświadczenia, Centrum oferuje też wiele innych możliwości rozwoju, jak np. w ramach unikatowego w skali kraju Studium Menedżerskiego Mini MBA®.

 

 

Skupiając wokół siebie cenionych specjalistów z Uniwersytetu Łódzkiego i R.H. Smith School of Business University of Maryland, oraz z pozostałych współpracujących uczelni zagranicznych, jak Towson University, University of Baltimore, University of Udine, czy Arlington Public Schools, PAM Center oferuje możliwość nauki na światowym poziomie. Jednostka dysponuje przy tym nowoczesną infrastrukturą Wydziału Zarządzania, a procesy nauczania wspierane są najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, np. interaktywnymi grami symulacyjnymi, profesjonalnymi terminalami wideokonferencyjnymi, czy platformą zdalnego nauczania.

 

Studia i szkolenia w PAM Center oparte są na najlepszych standardach amerykańskich uczelni partnerskich. Ściśle powiązane z biznesem programy łączą ekspertyzę akademicką z praktyką biznesową. Praktyczny wymiar nadaje im metodologia studium przypadku, dostarczając narzędzi umożliwiających wdrożenie nowopoznanych rozwiązań w przedsiębiorstwie.

 

Od roku 2005 w ramach swojej działalności administruje i realizuje Projekty edukacyjne, współfinansowane ze środków unijnych (EFS).

 

Więcej informacji: www.pam.uni.lodz.pl

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 

10% zniżki na szkolenia otwarte. Oferta nie dotyczy studiów podyplomowych Executive MBA.

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 

W celu skorzystania ze zniżki prosimy o wysłanie maila na adres: kgawronska@uni.lodz.pl, podając imię, nazwisko i numer członkowski, niezbędny do weryfikacji.

 

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

PAM Center
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie