Chat with us, powered by LiveChat

PAM Center

Skomentuj artykuł

 

 

                                                      

 

 

Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego to centrum nowoczesnego kształcenia menedżerów, które od 18 lat wspiera rozwój zawodowy kadr kierowniczych różnego szczebla. Utworzone w 1995 roku we współpracy z amerykańskim partnerem - Robert H. Smith School of Business, University of Maryland w USA przy wsparciu finansowym Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego Stanów Zjednoczonych USAID.

 

Swój unikalny polsko-amerykański charakter zawdzięcza prowadzonej nieprzerwanie od 1995 roku współpracy z jedną z najlepszych szkół biznesu w USA - R.H. Smith School of Business, University of Maryland. Dzięki niej PAM Center może się dziś pochwalić między innymi jednym z najdłuższych w kraju doświadczeń w realizacji programu EMBA. Polsko-Amerykański Program Studiów Executive MBA jest realizowany w PAM Center nieprzerwanie od 17 lat; w tym czasie zdobył uznanie kadr kierowniczych różnych szczebli z przedsiębiorstw z terenu całego kraju. W oparciu o te, jak i pozostałe doświadczenia, Centrum oferuje też wiele innych możliwości rozwoju, jak np. w ramach unikatowego w skali kraju Studium Menedżerskiego Mini MBA®.

 

 

Skupiając wokół siebie cenionych specjalistów z Uniwersytetu Łódzkiego i R.H. Smith School of Business University of Maryland, oraz z pozostałych współpracujących uczelni zagranicznych, jak Towson University, University of Baltimore, University of Udine, czy Arlington Public Schools, PAM Center oferuje możliwość nauki na światowym poziomie. Jednostka dysponuje przy tym nowoczesną infrastrukturą Wydziału Zarządzania, a procesy nauczania wspierane są najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, np. interaktywnymi grami symulacyjnymi, profesjonalnymi terminalami wideokonferencyjnymi, czy platformą zdalnego nauczania.

 

Studia i szkolenia w PAM Center oparte są na najlepszych standardach amerykańskich uczelni partnerskich. Ściśle powiązane z biznesem programy łączą ekspertyzę akademicką z praktyką biznesową. Praktyczny wymiar nadaje im metodologia studium przypadku, dostarczając narzędzi umożliwiających wdrożenie nowopoznanych rozwiązań w przedsiębiorstwie.

 

Od roku 2005 w ramach swojej działalności administruje i realizuje Projekty edukacyjne, współfinansowane ze środków unijnych (EFS).

 

Więcej informacji: www.pam.uni.lodz.pl

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 

10% zniżki na szkolenia otwarte. Oferta nie dotyczy studiów podyplomowych Executive MBA.

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 

W celu skorzystania ze zniżki prosimy o wysłanie maila na adres: kgawronska@uni.lodz.pl, podając imię, nazwisko i numer członkowski, niezbędny do weryfikacji.

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie