Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dzień otwarty w ENEL-MED S.A., 19 maja, budynek GPW sala NewConnect, godz.12:30.

Zarząd Centrum Medycznego ENEL-MED S.A. zaprasza wszystkich inwestorów na otwarte spotkanie celem przedstawienia wyników finansowych za pierwszy kwartał br, planów Spółki na 2014 rok związanych z ogłoszoną strategią rozwoju na lata 2014-2016 oraz prezentację placówek medycznych pracujących na wyniki finansowe ENEL-MED.

 

 

Dzień otwarty w Spółce to inicjatywa mająca na celu zapewnienie inwestorom indywidualnym bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami Centrum Medycznego ENEL-MED. W danym dniu inwestorzy będą mogli bliżej poznać Spółkę, zapoznać się z jej profilem działalności oraz planami na najbliższy okres.  

Dzień otwarty w ENEL-MED SA odbędzie się 19 maja 2014 r.

Podczas spotkania, po prezentacji wyników finansowych i planów inwestycyjnych na lata 2014-2016 zaplanowanych w ogłoszonej strategii,  zaprezentowane zostaną dwie placówki medyczne, najnowsza, otwarta w maju 2014 roku, najnowocześniejsza przychodnia
ENEL-MED, zlokalizowana w Centrum Handlowym Promenada oraz Szpital Centrum, zlokalizowany przy al. Solidarności 128, specjalizujący się w ortopedii i neurochirurgii.
Uczestnicy wyjazdu studyjnego będą mieli okazję zobaczyć wysoko specjalistyczny sprzęt medyczny będący na wyposażeniu obu placówek.

 

Spotkanie Zarządu Spółki z inwestorami zbiega się również z uruchomieniem dedykowanego programu opieki medycznej dostępnej w specjalnej cenie dla członków SII. Spółka przygotowała 4 pakiety (Basic, Classic, Standard i Optimum). Ceny pakietów zaczynają się już od 60 zł miesięcznie!  Co ważne, można również doubezpieczyć partnera/małżonka czy dzieci (w załączeniu informacje o pakietach wraz z zakresem usług). Sprzedaż pakietów medycznych rozpocznie się od 19 maja 2014 r., tj. od spotkania Zarządu Spółki z inwestorami.

 

Dla inwestorów uczestniczących w spotkaniu, ENEL-MED przygotował specjalny 10% rabat w przypadku zakupu jednego z pakietów. Zniżka przysługuje w okresie 6 miesięcy przy umowie na pakiety medyczne na 12 miesięcy. Natomiast SII ufunduje obecnemu członkowi z opłaconą składką, najwyższy pakiet - Optimum na 12 miesięcy o wartości 1500 zł. Dodatkowo wśród uczestników spotkania zostaną wylosowane dwie karty prezentowe na usługi medyczne, ufundowane przez Centrum Medyczne ENEL-MED.

 

Pełna oferta pakietów medycznych dla członków SII

 

Zapisy możliwe poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.  Liczba miejsc ograniczona!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  

Program spotkania

 

12:30 - 12:45

 

Rejestracja uczestników na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

12:45 - 12:50

 

Powitanie gości, rozpoczęcie 

12:50 - 13:20

 

Adam Rozwadowski – Prezes Zarządu Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. – Prezentacja wyników finansowych oraz działalności Spółki

13:20 - 13:50

 

Przejazd autokarem do Szpitala Centrum, al. Solidarności 128 / przychodni wieloprofilowej zlokalizowanej w CH Promenada, ul. Ostrobramska 75C
(podział uczestników na dwie grupy)

13:50 - 14:30

  Zwiedzanie szpitala / przychodni

14:30 - 15:00

 

Przejazd autokarem do Szpitala Centrum, al. Solidarności 128 / przychodni wieloprofilowej zlokalizowanej w CH Promenada, ul. Ostrobramska 75C (podział uczestników na dwie grupy)

15:00 - 15:40

 

Zwiedzanie szpitala / przychodni

15:40 - 16:00

 

Powrót na GPW w Warszawie

16:00 - 17:00

 

Losowanie nagród, lunch dla uczestników, rozmowy w kuluarach

17:00

 

Zakończenie

 

Organizatorzy

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Dzień otwarty w ENEL-MED S.A., 19 maja, budynek GPW sala NewConnect, godz.12:30.
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie