Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dr Jan Kulczyk gościem specjalnym konferencji WallStreet

Organizując konferencję WallStreet, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych stara się stawiać sobie coraz to nowe cele i zaskakiwać uczestników wysokim poziomem merytorycznym. Tegoroczna edycja odbędzie się już po raz 18-ty. Dodatkowo, świętować na niej będziemy 15-lecie SII. Stąd też tym większa motywacja, aby czerwcowe spotkanie było szczególne.

 

 

 

6 - 8 czerwca 2014 r., hotel Gołębiewski, Karpacz

 

 

WallStreet to nie tylko możliwość spotkania najbardziej aktywnych inwestorów giełdowych, ale także przedstawicieli ponad 100 spółek giełdowych. Do tego ponad 20 wykładów i 3 panele dyskusyjne o bieżącej sytuacji na rynku kapitałowym a także spotkania z gośćmi specjalnymi. To również niebywała okazja do wymiany doświadczeń z innymi praktykami inwestowania, czyli znani analitycy na wyciągnięcie ręki. Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się m.in: Birger Schäfermeier, Wim Lievens, Wojciech Białek, Rafał Glinicki, Piotr Rybicki, Marek Zuber, Paweł Szczepanik, prof. Robert Gwiazdowski, prof. Tomasz Zaleśkiewicz, dr Jacek Welc i wielu innych.

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że gościem specjalnym

konferencji WallStreet 18 będzie dr Jan Kulczyk.

 

 

Jan Kulczyk - Przewodniczący Rady Nadzorczej Kulczyk Investments. Jedyny polski przedsiębiorca działający globalnie w sektorze energetyki, ropy naftowej i gazu, surowców mineralnych, infrastruktury i nieruchomości. Odegrał ważną rolę w transformacji polskiej gospodarki. Jan Kulczyk, brał udział w największych transakcjach oraz przekształceniach własnościowych w Polsce, inicjował i realizował duże projekty z zakresu partnerstwa pubiczno-prywatnego.

 

Współzałożyciel i wieloletni prezes Polskiej Rady Biznesu, przewodniczył Polsko–Niemieckiej Izbie Przemysłowo–Handlowej, dziś jej honorowy prezes. Był prezesem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Od czerwca 2006 r. w Radzie Dyrektorów Green Cross International, a od 6 października 2007 r. pełni funkcję przewodniczącego Rady. W 2010 r. powołał do życia CEED Institute, think tank promujący osiągnięcia nowych państw członkowskich Unii Europejskiej. W 2014 r. zainicjował Radę Polskich Inwestorów w Afryce. Jest członkiem elitarnej międzynarodowej rady doradców think tanku Atlantic Council.

 

Laureat prestiżowej nagrody Kisiela (1992 r.), Orderu Odrodzenia Polski, Złotego Medalu Ojców Paulinów za szczególne zasługi dla Jasnej Góry.

 

Dowiedz się więcej o Konferencji WallStreet.

 

Weź udział w Konferencji!

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Dr Jan Kulczyk gościem specjalnym konferencji WallStreet