Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

IX edycja konkursu Gra Giełdowa już wkrótce!

Odnajdź w sobie Wilka z Wall Street!

 

Interesujesz się inwestycjami giełdowymi? A może chcesz postawić swój pierwszy krok w karierze maklera? Uważasz, że masz nosa do wyboru spółek? Poznaj tajniki wykorzystywania analizy technicznej i fundamentalnej w praktyce!

 

Zapraszamy do rejestracji w IX edycji konkursu Gra Giełdowa, dzięki któremu możesz poczuć na własnej skórze emocje związane z handlem papierami wartościowymi.
Wykorzystaj wirtualne 100 000 PLN w internetowej grze symulacyjnej i zgarnij atrakcyjne nagrody, takie jak praktyki w DM BOŚ, laptop, tablet, smartphone i inne!

 

Konkurs jest adresowany do studentów i licealistów.

 

Już dziś zarejestruj się na www.gragieldowa.skninwestor.com

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

IX edycja konkursu Gra Giełdowa już wkrótce!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie