Chat with us, powered by LiveChat

Prelegenci Konferencji WallStreet

Skomentuj artykuł

Najbardziej oczekiwane wśród inwestorów indywidualnych wydarzenie roku - Konferencja WallStreet - zbliża się wielkimi krokami. Już po raz drugi zapraszamy do Karpacza, gdzie spotkają się przedstawiciele zarządów GPW, KDPW, KNF, biur maklerskich, zarządów ponad 80 spółek notowanych na GPW i NewConnect, mediów ekonomicznych, agencji PR i IR oraz najbardziej aktywni inwestorzy indywidualni z całego kraju (kluczowi klienci biur maklerskich, członkowie SII).

 

- Jak co roku dokładamy wszelkich starań, aby każdy uczestnik WallStreet wyniósł z Konferencji teoretyczną i praktyczną wiedzę, z której będzie mógł korzystać w codziennym inwestowaniu. Stąd też wśród zaproszonych gości doskonale znane wszystkim nazwiska Wojciecha Białka, Rafała Glińskiego i Marka Zubera – mówi Michał Masłowski, wiceprezes zarządu SII.

 

Wojciech Białek   Wojciech Białek, główny analityk CDM Pekao SA jest autorem licznych komentarzy i artykułów prasowych a od marca 2008 roku prowadzi bloga „komentarze Wojciecha Białka” na blox.pl. Jest on również Honorowym Członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.
     
Rafał Glinicki   Rafał Glinicki, założyciel firmy VSA Trader jest również dwukrotnym laureatem pierwszej dziesiątki konkursu „World Top Investor”. Zainspirowany niegdyś historią Curtis’a M. Faith’a – ucznia Richard’a Dennis’a tworzy polską edycję projektu „Grupa Żółwi”.
     
Marek Zuber   Marek Zuber prowadzi działalność w zakresie doradztwa finansowo-kapitałowego. Był analitykiem i ekonomistą w banku BPH, Głównym Ekonomistą w firmie TMS i TMS Brokers, a później w Internetowym Domu Maklerskim.

 

- Ponownie zaprosiliśmy do udziału w Konferencji WallStreet Piotra Rybickiego z Nadzorkorporacyjny.pl, autora 6 książek oraz ponad 400 publicystycznych publikacji, który poprowadzi wykład „Rachunkowość kreatywna - czyli jak nie dać się oszukać”, będący kontynuacją zeszłorocznego wystąpienia o pułapkach analizy fundamentalnej – dodaje Michał Masłowski.

 

Dodatkowo uczestnicy WallStreet 18 będą mogli wziąć udział w wykładach Pawła Szczepanika, prof. Roberta Gwiazdowskiego, prof. Tomasza Zaleśkiewicza i dr Jacka Welca.

 

Paweł Szczepanik   Paweł Szczepanik, Szkolenia z Inwestycji Giełdowych – posiada 19-letnie doświadczenie w pracy w biurze maklerskim, w którym pełnił funkcję maklera giełdowego, maklera specjalisty, animatora rynku kontraktów terminowych, analityka technicznego.
     
Robert Gwiazdowski   Prof. Robert Gwiazdowski – doktor habilitowany nauk prawnych, wieloletni pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie profesor Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im Łazarskiego w Warszawie. Od 2004 roku jest Prezydentem Centrum Adama Smitha.
     
Tomasz Zaleśkiewicz   Prof. Tomasz Zaleśkiewicz - jest dziekanem wrocławskiego Wydziału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. W swojej pracy naukowej koncentruje się na badaniu takich zagadnień, jak: percepcja pieniędzy, inwestowanie, podejmowanie decyzji finansowych, psychologia giełdy.
     
Jacek Welc   dr Jacek Welc - specjalista z zakresu wyceny przedsiębiorstw oraz aktywów niematerialnych. Absolwent i pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Posiada zdobyty z wyróżnieniem dyplom London Chamber of Commerce and Industry z zarządzania.
     
Birger Schäfermeier   Birger Schäfermeier - jeden z najlepszych w Europie traderów, prowadzi swój rachunek inwestycyjny o wartości 100.000 euro na żywo w swoim internetowym Tradingroomie. W 2011 roku podczas specjalnego pokazu zarobił 50.000 euro na swoim realnym rachunku tylko w jeden dzień.

 

- Trwają rozmowy z wieloma innymi wykładowcami, których chcielibyśmy zaprosić do udziału w Konferencji WallStreet i mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli przedstawić kolejne nazwiska osób zainteresowanych spotkaniem z tak dużą grupą inwestorów – podsumowuje wiceprezes zarządu SII.

 

Dowiedz się więcej

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie