Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Prelegenci Konferencji WallStreet

Najbardziej oczekiwane wśród inwestorów indywidualnych wydarzenie roku - Konferencja WallStreet - zbliża się wielkimi krokami. Już po raz drugi zapraszamy do Karpacza, gdzie spotkają się przedstawiciele zarządów GPW, KDPW, KNF, biur maklerskich, zarządów ponad 80 spółek notowanych na GPW i NewConnect, mediów ekonomicznych, agencji PR i IR oraz najbardziej aktywni inwestorzy indywidualni z całego kraju (kluczowi klienci biur maklerskich, członkowie SII).

 

- Jak co roku dokładamy wszelkich starań, aby każdy uczestnik WallStreet wyniósł z Konferencji teoretyczną i praktyczną wiedzę, z której będzie mógł korzystać w codziennym inwestowaniu. Stąd też wśród zaproszonych gości doskonale znane wszystkim nazwiska Wojciecha Białka, Rafała Glińskiego i Marka Zubera – mówi Michał Masłowski, wiceprezes zarządu SII.

 

Wojciech Białek   Wojciech Białek, główny analityk CDM Pekao SA jest autorem licznych komentarzy i artykułów prasowych a od marca 2008 roku prowadzi bloga „komentarze Wojciecha Białka” na blox.pl. Jest on również Honorowym Członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.
     
Rafał Glinicki   Rafał Glinicki, założyciel firmy VSA Trader jest również dwukrotnym laureatem pierwszej dziesiątki konkursu „World Top Investor”. Zainspirowany niegdyś historią Curtis’a M. Faith’a – ucznia Richard’a Dennis’a tworzy polską edycję projektu „Grupa Żółwi”.
     
Marek Zuber   Marek Zuber prowadzi działalność w zakresie doradztwa finansowo-kapitałowego. Był analitykiem i ekonomistą w banku BPH, Głównym Ekonomistą w firmie TMS i TMS Brokers, a później w Internetowym Domu Maklerskim.

 

- Ponownie zaprosiliśmy do udziału w Konferencji WallStreet Piotra Rybickiego z Nadzorkorporacyjny.pl, autora 6 książek oraz ponad 400 publicystycznych publikacji, który poprowadzi wykład „Rachunkowość kreatywna - czyli jak nie dać się oszukać”, będący kontynuacją zeszłorocznego wystąpienia o pułapkach analizy fundamentalnej – dodaje Michał Masłowski.

 

Dodatkowo uczestnicy WallStreet 18 będą mogli wziąć udział w wykładach Pawła Szczepanika, prof. Roberta Gwiazdowskiego, prof. Tomasza Zaleśkiewicza i dr Jacka Welca.

 

Paweł Szczepanik   Paweł Szczepanik, Szkolenia z Inwestycji Giełdowych – posiada 19-letnie doświadczenie w pracy w biurze maklerskim, w którym pełnił funkcję maklera giełdowego, maklera specjalisty, animatora rynku kontraktów terminowych, analityka technicznego.
     
Robert Gwiazdowski   Prof. Robert Gwiazdowski – doktor habilitowany nauk prawnych, wieloletni pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie profesor Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im Łazarskiego w Warszawie. Od 2004 roku jest Prezydentem Centrum Adama Smitha.
     
Tomasz Zaleśkiewicz   Prof. Tomasz Zaleśkiewicz - jest dziekanem wrocławskiego Wydziału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. W swojej pracy naukowej koncentruje się na badaniu takich zagadnień, jak: percepcja pieniędzy, inwestowanie, podejmowanie decyzji finansowych, psychologia giełdy.
     
Jacek Welc   dr Jacek Welc - specjalista z zakresu wyceny przedsiębiorstw oraz aktywów niematerialnych. Absolwent i pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Posiada zdobyty z wyróżnieniem dyplom London Chamber of Commerce and Industry z zarządzania.
     
Birger Schäfermeier   Birger Schäfermeier - jeden z najlepszych w Europie traderów, prowadzi swój rachunek inwestycyjny o wartości 100.000 euro na żywo w swoim internetowym Tradingroomie. W 2011 roku podczas specjalnego pokazu zarobił 50.000 euro na swoim realnym rachunku tylko w jeden dzień.

 

- Trwają rozmowy z wieloma innymi wykładowcami, których chcielibyśmy zaprosić do udziału w Konferencji WallStreet i mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli przedstawić kolejne nazwiska osób zainteresowanych spotkaniem z tak dużą grupą inwestorów – podsumowuje wiceprezes zarządu SII.

 

Dowiedz się więcej

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

Prelegenci Konferencji WallStreet
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie