Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

"Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie" na półmetku

© pressmaster - Fotolia.com

Na półmetku warsztatów giełdowych prowadzonych w ramach programu edukacyjnego „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie” można śmiało powiedzieć, że cieszą się dużą popularnością. W 11 spotkaniach wzięło do tej pory udział ponad 1400 osób. Rekordowa frekwencja dopisała we Wrocławiu (207 osób) i Częstochowie (173).


W sumie eksperci z domów maklerskich do końca marca odwiedzą 22 miasta w całej Polsce, prowadząc 25 warsztatów z podstaw inwestowania na giełdzie. Na spotkaniach pokazują, czym kierować się inwestując na giełdzie. W prosty i ciekawy sposób, na licznych przykładach, wyjaśniają podstawy analizy fundamentalnej i technicznej. Uczestnicy dowiadują się też, dlaczego warto mieć strategię, oraz dlaczego emocje nie są dobrym doradcą.


Każdy ze słuchaczy otrzymuje przydatne materiały edukacyjne oraz bierze udział w konkursach z nagrodami.


W lutym w ramach szkoleń giełdowych odwiedzimy:

  • 04.02 Rzeszów,
  • 06.02 Toruń,
  • 11.02 Opole,
  • 13.02 Gliwice,
  • 18.02 Lublin,
  • 20.02 Sopot,
  • 25.02 Kraków.

 

Zarejestruj się już teraz!

 

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie: www.akcjonariatobywatelski.pl.

 

To już trzecia edycja bezpłatnych warsztatów z inwestowania na giełdzie realizowana w ramach programu edukacyjnego „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj Świadomie”.


Program prowadzony jest od trzech lat przez Ministerstwo Skarbu Państwa we współpracy z instytucjami i stowarzyszeniami rynku kapitałowego, domami maklerskimi i spółkami giełdowymi. Skierowany jest do osób zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie, a po raz pierwszy w tym roku – także do spółek giełdowych, w zakresie prowadzenia relacji inwestorskich.

 


 

Partnerzy merytoryczni: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, Komisja Nadzoru Finansowego, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Izba Domów Maklerskich

 

Partnerzy strategiczni: PKP Cargo, PZU, TAURON Polska Energia

 

Partnerzy: Citi Handlowy, Energa, Jastrzębska Spółka Węglowa, KGHM Polska Miedź, Polski Holding Nieruchomości, PKN ORLEN, PKO Bank Polski

 

Partnerzy – domy maklerskie: Biuro Maklerskie Alior Bank, Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska, Dom Maklerski mBanku, Dom Maklerski BZ WBK, Dom Maklerski Citi Handlowy, Dom Maklerski ING Securities, Dom Maklerski PKO Banku Polskiego, Dom Maklerski Raiffeisen Bank Polska, Dom Inwestycyjny Xelion, X-Trade Brokers Dom Maklerski

 

Partner wspierający: Instytut Rynku Kapitałowego WSE Research

 

Partner medialny: GPW Media

 

Patronat medialny: TVP 1, Onet, Biznes.pl

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

"Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie" na półmetku
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie